تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۲ تير ساعت ۱۰:۳۶ بازدید: 759      نظرات: 0      کد مطلب: 19412
روزهای پرحادثه برای ستارگان فوتبال

از تصادف سنگین بوگاتی رونالدو تا فرود اضطراری جت شخصی نیمار


آقای بادیگارد، بوگاتی ویرون گران قیمتِ رونالدو را به دیوار کوبید!

به گزارش هاژه اسپورت، ستارگان دنیای فوتبال، پس از پشت سر گذاشتن یک فصل طولانی، حالا همزمان با گذراندن تعطیلات تابستانی به همراه خانواده‌شان  خبرساز شده‌اند.

کریستیانو رونالدو که به همراه نامزد و فرزندانش چند روزی است در ملک شخصی خود در مایورکا تعطیلات را سپری می‌کند، شب گذشته با خبر تصادف یکی از بادیگاردهایش که خودروی گران قیمت کریستیانو را به همراه داشت، مواجه شد. بوگاتی ویرون که یکی از مشهورترین خودروهای کریستیانو رونالدو بوده و چندین بار در حال تردد با آن دیده شده، یک میلیون و هفتصد هزار پوند ارزش داشته و 900 اسب بخار قدرت موتور دارد. کریس اما تنها ستاره خبرساز نبود و همزمان جت شخصی نیمار در مسیر رسیدن به زادگاهش، به ناچار با فرود اضطراری مواجه شد.

بادیگارد رونالدو صحنه را ترک کرد!

کریستیانو رونالدو که به همراه نامزد و فرزندانش در خودروی دیگری مشغول تفریح و لذت بردن از مناظر بکر طبیعی جزیره اسپانیایی بود، به بادیگاردش اجازه داد برای گذراندن ادامه تعطیلات، صحنه حادثه را ترک کند و سایر دوستانش را برای پاسخگویی به پلیس محلی آنجا مستقر کرد. رونالدو که نمی‌خواست سفر تفریحی‌اش خراب شود، ادامه روز را در قایق تفریحی 5.5 میلیون پوندی خود گذراند و پلیس محلی با یدک‌کش، خودروی گران قیمت ستاره پرتغالی را از صحنه تصادف دور کرد؛ درحالی که با پارچه برزنتی آبی رنگی روی خودرو را پوشانده بود. تصادف صبح دوشنبه، حدود 11 صبح در نزدیکی بیمارستان جوان مارک در شهر بونیولا اتفاق افتاده و صدالبته کریستیانو و خانواده‌اش سالم هستند.

پای 2 برادر در میان است؟

روزنامه محلی تایید کرده کارمندان کریستیانو رونالدو که در صحنه تصادف حضور داشتند، بیشترین تلاش را برای متفرق کردن مردم کنجکاو و جلوگیری از هرگونه عکس برداری از خودرویی که متعلق به رونالدو بوده را انجام دادند اما در نهایت موفق نشدند. هویت بادیگاردی که خودرو را به دیوار کوبیده، هنوز فاش نشده اما گزارش‌های غیررسمی حکایت از این دارند که 2 برادر 2 قلوی پرتغالی، سرجیو و خورخه که سابقه گذراندن خدمت نظامی به عنوان نیروهای ویژه در افغانستان را هم داشته‌اند همراه رونالدو در این تعطیلات حاضر هستند. منابع محلی تاکید کرده‌اند خودروی تصادفی رونالدو، بوگاتی ویرونِ او بوده و نه بوگاتی چنتودیچی، دیگر خودروی شخصی کریستیانو که 8.5 میلیون پوند قیمت دارد! رونالدو، بوگاتی چنتودیچی را  کنار مرسدس بنز جی‌کلس به همراه خودش به مایورکا برده و از 14 ژوئن در حال گذراندن تعطیلات به همراه نامزدش است.

نیمار هم فاصله‌ای تا سقوط نداشت!

اما نیمار جونیور، ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن که با جت شخصی خود از بارابوس به سمت زادگاهش، «موژی داس کروزس» حرکت می‌کرده در میانه راه با فرود اضطراری مواجه شده است. هنوز حضور نیمار در جت تایید رسمی نشده اما طبق گزارش «سان» جت شخصی نیمار به سلامت در شمال شرقی برزیل فرود آمده و مشکلی او را تهدید نمی‌کند. ستاره برزیلی چند ساعت قبل از حادثه، عکسی از خود و خواهرش رافائلا را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. او همچنین پیش از این عکسی را به انتشار گذاشت که داخل هواپیما بوده و عکس، درحال بازگشت از تعطیلات در میامی آمریکا گرفته شده بود. نیمار، خواهر و نامزدش برونا بیانکاردی، هفته گذشته در سواحل میامی درحال گذراندن تعطیلات دیده شدند. نیمار ابتدای ماه موفق شد 3 بار دیگر در بازی‌های دوستانه مقابل کره جنوبی و ژاپن، دروازه حریفان را باز کند و به رکورد 74 گل زده ملی برسد. او حالا تنها 3 گل تا رسیدن به رکورد پله فاصله دارد. جت شخصی نیمار 10.8 میلیون پوند قیمت داشته و به جز خلبان، ظرفیت 9 مسافر را تحمل می‌کند. سرعت این جت به 531 مایل در ساعت می‌رسد و 2900 مایل را بدون نیاز به سوخت‌گیری مجدد می‌پیماید.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد