تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۲۲ خرداد ساعت ۱۸:۲۵ بازدید: 479      نظرات: 0      کد مطلب: 19248
زیزو پا روی علاقه‌اش می‌گذارد

اسطوره، 2 هفته دیگر سرمربی لیونل مسی!


رسانه ورزشی « اِل‌موندو دپورتیوو» در مطلبی خبر از توافق اولیه بین زیدان و پاری‌سن‌ژرمن داد.

به گزارش هاژه اسپورت، روزنامه اسپانیایی «اِل‌موندو دپورتیوو» در مطلبی ادعا کرد زین‌الدین زیدان سرمربی سابق رئال مادرید با سران پاری‌سن‌ژرمن به توافق رسیده و قراردادی 3 ساله را با این باشگاه به امضا خواهد رساند. این توافق انتهای ماهی جاری میلادی به طور رسمی به رسانه‌ها اعلام خواهد شد. «موندو دپورتیوو» در ادامه نوشت این توافق طی سفر زیدان به قطر و دیدار با «تمیم بن حمد آل ثانی» امیر قطر و مالک باشگاه پاری‌سن‌ژرمن انجام شد و مراحل بعدی آن در روزهای پیش رو انجام خواهد شد.

برخی از جزئیات توافق
به گفته «موندو دپورتیوو» زیدان با پاری‌سن‌ژرمن قراردادی 3 ساله امضا خواهد کرد. مسئولان پاریس برای جلب رضایت زیدان در قرارداد او بندی قرار می‌دهند که در صورت دریافت پیشنهاد کار در تیم ملی فرانسه و جایگزینی احتمالی با «دیدیه دشان» سرمربی فعلی خروس‌ها، بتواند بدون مشکل و یا نیاز به پرداخت غرامت به تیم ملی فرانسه ملحق شود.

این در حالی است که پاریسی‌ها به دنبال تبدیل شدن به حامی مالی شماره یک تیم ملی فرانسه هستند. طبق این قرارداد باشگاه ثروتمند پاریسی برای هر فصل رقمی معادل 25 میلیون یورو دستمزد به اسطوره تیم ملی فرانسه و باشگاه رئال مادرید پرداخت خواهد کرد. «موندو دپورتیوو» تاکید می‌کند در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد این قرارداد تا حدود 2 هفته آینده رسمی خواهد شد.

آغاز مذاکرات از فینال پاریس
مسئولان پاری‌سن‌ژرمن که مدت‌هاست به کار با زیدان علاقه نشان داده‌اند از حضور این اسطوره در پاریس برای تماشای فینال لیگ قهرمانان نهایت استفاده را کرده‌اند. مذاکرات اصلی بین 2 طرف از همان زمان آغاز شد و سپس به دیدار زیدان با امیر قطر انجامید. گفته می‌شود سه‌شنبه هفته جاری زیدان دیداری دیگر در  قطر با مسئولان این باشگاه خواهد داشت تا به توافق نهایی دست پیدا کند. سرمربی سابق رئال مادرید در حال حاضر در جزیره «ایبیسا» در اسپانیا حضور دارد و به همراه خانواده پرجمعیت خود تعطیلات تابستانی را پشت سر می‌گذارد.

سکوت خبری زیدان
ادعای «موندو دپورتیوو» در حالی است که زیدان و یا نزدیکان درجه یک او هنوز هیچ اظهار نظری در رابطه با این موضوع نداشته‌اند. برخی از رسانه‌ها از عدم علاقه زیدان به کار با پاریس به دلیل طرفداری او از تیم زادگاهش مارسی خبر داده بودند. در هر صورت به نظر نمی‌رسد تا حداقل دو هفته آینده چیزی جز اخبار ضد و نقیض در این مورد به دست مخاطبان برسد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد