تاريخ: ۱۴۰۱ يکشنبه ۲۲ خرداد ساعت ۱۷:۳۷ بازدید: 604      نظرات: 0      کد مطلب: 19247

حکم دادگاه در مورد پرونده اتهام مدل آمریکایی به کریس رونالدو اعلام شد


شکایتی که سال 2009 علیه رونالدو به دادگاهی در لاس‌وگاس تقدیم شده بود، بالاخره با تبرئه این بازیکن مختومه شد.

به گزارش هاژه اسپورت، سال 2009 یک مدل آمریکایی به نام «کاترین مایورگا» از کریستیانو رونالدو به دلیل آزار و اذیت جنسی در هتل محل برپایی اردوی منچستریونایتد شکایت کرد. این دادگاه سال 2019 به دلیل عدم وجود ادله و مدارک کافی و مستند، پیگرد قضایی کریستیانو رونالدو را لغو کرد و در نهایت روز گذشته به دلیل عدم ارائه مستندات کافی با اعلام مختومه شدن پرونده، کریستیانو رونالدو به طور رسمی از این اتهام تبرئه شد.  
 
اتهاماتی که دروغ بود
وکلای کاترین مایورگا طی شکایت‌های انجام شده از رونالدو، این بازیکن را به تجاوز جنسی به موکل خود و پایان دادن موضوع با پرداخت مبلغی ناچیز به او برای مخفی نگه داشتن ماجرا متهم کردند. به ادعای وکلای مایورگا، کریستیانو رونالدو در هتل اقامت خود در اردوی منچستریونایتد کاترین را مورد تعرض قرار می‌دهد. وکلای رونالدو پس از این اتفاق مبلغی معادل 375 هزار دلار را به مایورگا پرداخت می‌کنند تا او این موضوع را مخفی نگه دارد اما مایورگا با پی بردن به ناکافی بودن خسارت در سال 2018 تصمیم می‌گیرد درخواست بازگشایی پرونده را به دادگاه ارائه کند. کریستیانو از لحظه رسانه‌ای شدن این موضوع همواره این ادعاها را تکذیب کرده و اطمینان داده بود رابطه‌اش با کاترین مایورگا در آن مقطع کاملا دو طرفه و به دور از هرگونه اجبار بوده است.

راکد شدن پرونده از سال 2019
سال 2019 قاضی پرونده به دلیل نبود مستندات کافی پیگرد قانونی علیه کریستیانو رونالدو را منتفی اعلام کرد. به گفته دادگاه، ادعای اولیه مطرح شده توسط وکلای مایورگا با استناد به منبعی به نام «Football Leaks» بوده که هرگز نباید به عنوان مستندی برای طرح شکایت از آن استفاده می‌شد. سرانجام جمعه گذشته این دادگاه در لاس وگاس پرونده را با تبرئه کردن رونالدو مختومه اعلام کرد. شنیده‌ها حاکی از آن است که در حکم دادگاه مبلغ 200 میلیون یورو غرامت برای کریستیانو رونالدو در نظر گرفته شده که باید توسط مایورگا به کاپیتان 37 ساله تیم ملی پرتغال پرداخت شود.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد