تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۷ خرداد ساعت ۲۲:۴۱ بازدید: 682      نظرات: 0      کد مطلب: 19192

عرضه کنندگان گوشت حرام در آبدانان دستگیر شدند


به گزارش پایگاه خبری هاژه، دادستان عمومی و انقلاب آبدانان از دستگیری باند سه نفره عرضه کنندگان گوشت حرام به مردم در این شهرستان خبر داد.
 
مسعود کارگر شامگاه سه شنبه در این زمینه توضیح داد: باند سازمان یافته شکار غیرمجاز حیوانات وحشی مانند گراز و جوجه تیغی که اقدام به عرضه غیر مجاز گوشت گراز در یکی از رستوران های شهرستان آبدانان کرده بودند، متلاشی و اعضای باند دستگیر و روانه زندان شدند.
وی افزود: در پی رصدهای اطلاعاتی دقیق صورت گرفته در اداره اطلاعات شهرستان و ارجاع گزارش به این دادستانی افراد باند مذکور رصد، شناسایی و دستگیر شدند.
کارگر ادامه داد: پس از ارائه گزارش به این دادستانی، به علت سازمان یافته و مشهود بودن جرایم ارتکابی بلافاصله دستور جلب و دستگیری اعضای این باند سه نفره صادر و متهمان در مخفیگاه خود دستگیر شدند.
وی اظهار داشت: در این خصوص متهمان به ارتکاب جرایم مذکور اقرار و پس از آن با صدور قرار وثیقه روانه زندان شدند و تحقیقات جهت کشف زوایای پنهان این موضوع ادامه دارد.
به گفته دادستان شهرستان آبدانان در بازرسی صورت گرفته از رستوران مذکور مقدار حدود ۶۰ کیلو گرم گوشت گراز آماده عرضه نیز کشف و ضبط شد.
وی یادآور شد: در این رابطه، با دستور مستقیم دادستان آبدانان، نسبت به پلمپ واحد صنفی مزبور اقدام شد.
کارگر ضمن اعلام هشدار به تمامی واحدهای صنفی متخلف، تاکید کرد: که حفظ سلامت مردم خط قرمز دستگاه قضایی بوده و لذا این واحد ها در رصد های اطلاعاتی قرار داشته و در صورت ارتکاب جرایم مشابه و حتی تخلفات بهداشتی، نسبت به برخورد شدید و قاطعانه و بدون اغماض با آنها اقدام خواهد شد.
منبع: ایرنا ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد