تاريخ: ۱۴۰۱ سه شنبه ۱۷ خرداد ساعت ۱۱:۴۶ بازدید: 538      نظرات: 0      کد مطلب: 19182
هفته بیست و دوم و پایانی لیگ برتر فوتبال بانوان ایران

جشن قهرمانی خاتون بم و خانم گلی مهاجم کرمانشاهی


هفته بیست و دوم و پایانی لیگ برتر فوتبال بانوان ایران با برگزاری 4 دیدار و عدم حضور ملوانی ها در سیرجان و سه امتیاز انضباطی برای ارومیه ای ها به پایان رسید و تیم خاتون بم  جام قهرمانی مسابقات را بالای سر برد.

به گزارش اختصاصی هاژه اسپورت، در یکی از دیدارهای این هفته تیم خاتون بم که قهرمانی اش مسجل شده بود در ایلام به مصاف پالایش گاز این شهر رفت و موفق شد با نتیجه پرگل 5 بر 1 میزبان را شکست داده و جشن قهرمانی خود را باشکوه تر کند.
 
در این دیدار زهرا قنبری مهاجم شماره 9 اهل کنگاور استان کرمانشاه موفق شد یک گل دیگر به ثمر برساند و در پایان مسابقات با 39 گل زده به عنوان خانم گلی لیگ برتر رسید.
این سومین خانم گلی قنبری در لیگ برتر بود و وی در سال 1397 با زدن 41 گل و سال 1398 با زدن 51 گل به خانم گلی رقابت ها دست یافته بود و امسال در کسب عنوان خانم گلی هت تریک کرد.
گفتنی است تک گل تیم پالایش گاز ایلام را هلاله عبدالهی بازیکن اهل جوانرود کرمانشاه به ثمر رساند و این تیم لیگ را با کسب 22 امتیاز و با قرار گرفتن در رده هشتم به پایان رساند.

در دیگر دیدار هفته پایانی تیم زارع باتری سنندج در اصفهان میهمان تیم ذوب آهن بود و در حالی که تا ثانیه های پایانی با تساوی کار دنبال می شد: تیم ذوب آهن با گل دقیقه 90+4 به پیروزی 2 بر 1 رسید.
تک گل تیم سنندجی را سحر نصیری هافبک مرندی این تیم به ثمر رساند و زارع باتری با قرار گرفتن در رده هفتم جدول با کسب 32 امتیاز، به کار خود در لیگ امسال پایان داد و عملکرد نسبتا قابل قبولی داشت. 

در دیگر دیدار تیم سپاهان اصفهان در نیشابور با نتیجه 2 بر 0 در زمین تیم کیان بوشهر به پیروزی رسید و در لیگ سوم شد.  
در سایر دیدارها تیم نماینده البرز با 9 گل تیم ملی پوشان شهرکرد سقوط کرده را درهم کوبید و دیدار تیم های شهرداری سیرجان و ملوان بندر انزلی به دلیل عدم حضور تیم ملوان در سیرجان، 3 بر 0 به سود میزبان اعلام و این تیم نائب قهرمان لیگ شد.

تیم همیاری ارومیه نیز به دلیل انصراف تیم سارگل بوشهر از ادامه لیگ و به حکم باخت انضباطی 3 بر 0 به برتری رسید و با 16 امتیاز در رده دهم جدول قرار گرفت و در لیگ ماندنی شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد