تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۱۶ خرداد ساعت ۱۶:۵۷ بازدید: 705      نظرات: 0      کد مطلب: 19168

هفت خداحافظی آقای شماره هفت از استقلال


سکانس اول: دیماه 1378 بعد از دو سال و نیم حضور در استقلال ، بعد از اتفاقات بازی استقلال - فجر در شیراز و محرومیت شش ماهه و بعد از بازی با الاتحاد عربستان ، برای نیم فصل به اتریش و تیم راپیدوین رفت و دوباره در تابستان 1379 به استقلال برگشت.

سکانس دوم: مهرماه 1379 بعد از بازی برگشت استقلال - الوحده ، برای هفت سال از استقلال جدا شد و به الوصل و در ادامه الاهلی امارات پیوست و در پاییز 1386 و در هفته های میانی لیگ برتر هفتم در سن 31 سالگی به استقلال حجازی برگشت.
 
سکانس سوم: آذر ماه 1390 در حالیکه با استقلال مظلومی در اوج بود و استقلال با اختلاف امتیاز نسبت به سپاهان در صدر جدول بود، بعد از بازی با نفت تهران پیراهنش را سمت هواداران استقلال پرتاب کرد و در حالیکه دلش هوای تیامش در دوبی کرده بود سر از الغرافه قطر در آورد و دوباره 14 ماه بعد به استقلال قلعه نویی برگشت.

سکانس چهارم: آبان 1392 در هفته های میانی نیم فصل اول لیگ سیزدهم در یک تصمیم غیرمنتظره چهارگوشه زمین را در بازی مقابل مس بوسید و فوتبال را برای همیشه کنار گذاشت تا پنج سال بعد در بهمن 1397 به عنوان دستیار شفر به استقلال برگردد.

سکانس پنجم: خرداد 1398 بعد از اخراج شفر و در حالیکه انتظار داشت به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شود با آمدن استراماچونی به تیم ملی امید پیوست تا هفت ماه بعد به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شود.

سکانس ششم:شهریور 1399 بعد از فینال جام حذفی مقابل تراکتور و از دست دادن جام به دلیل دلخوری از احمد سعادتمند و مذاکره خیالی او با استراماچونی در حالیکه استقلال در آستانه حضور در آسیا بود از استقلال رفت تا شش ماه بعد در اسفند 1399 جانشین محمود فکری در استقلال شود.

سکانس هفتم: 12 خرداد1401 بعد از قهرمانی بدون باخت و تاریخی استقلال در لیگ بیست و یکم و در شب تولد 46 سالگی با انتشار یک پست اینستاگرامی با استقلال خداحافظی کرد و رهسپار امارات شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد