تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۲ بهمن ساعت ۱۶:۱۱ بازدید: 1543      نظرات: 0      کد مطلب: 2901

پلیس زن قلابی به همراه اسلحه و بی سیم دستگیر شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه، از دستگیری زن و مرد سارقی که با جعل عنوان مأمور انتظامی از شهروندان اخاذی می کردند، خبر داد و گفت: از پلیس زن قلابی دو قبضه اسلحه کلت و یک دستگاه بی سیم پلاستیکی کشف شده است.

سرهنگ 'رضا شیرزادی' روز شنبه افزود: به دنبال دریافت اخباری از سوی شهروندان مبنی بر اینکه زن و مرد جوانی با اسلحه کلت و بی سیم خود را به عنوان مأمور معرفی و از مردم اخاذی و سرقت می کنند موضوع به صورت ویژه در دستور کار انتظامی شهرستان قرار گرفت.


وی اظهار کرد: مأموران با اقدام های اطلاعاتی و کنترل نامحسوس موفق شدند طی یک عملیات غافلگیرانه این زن و مرد سارق را حین اخاذی از شهروندان در یکی از خیابان های فرعی شهر کرمانشاه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کنند.
این مقام انتظامی ادامه داد: متهمان در بازجویی های صورت گرفته به جرم خود مبنی بر جعل عنوان و سرقت از شهروندان اعتراف کردند، همچنین دو قبضه اسلحه کلت تقلبی به همراه یک دستگاه بی سیم پلاستیکی از پلیس زن قلابی کشف و ضبط شد.


سرهنگ شیرزادی، با اشاره به اینکه که متهم زن پیش از این هیچ گونه سابقه ای نداشته است، تصریح کرد: متهم مرد چندین مورد سابقه سرقت و خرید و فروش موادمخدر داشته است که در این خصوص پرونده ای تشکیل و به همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.


وی با تأکید بر مبارزه قاطع با اخلال گران عرصه نظم و امنیت از شهروندان درخواست کرد: برای جلوگیری از سوء استفاده افراد سودجو، در صورت مواجه شدن با درخواست های غیرمعقول توسط افرادی که خود را مأمور دولتی معرفی می کنند، حتماً از آنان کارت شناسایی معتبر درخواست کنند و در صورت اطلاع از فعالیت های مجرمانه و هرگونه موارد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 اطلاع دهند تا نسبت به دستگیری و برخورد با متخلفان اقدام شود.

منبع: خبرگزاری پلیس
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد