تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۲ بهمن ساعت ۹:۳۵ بازدید: 671      نظرات: 0      کد مطلب: 2897

کشف حدود 10.8 تن مواد مخدر در آذربایجان غربی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: از ابتدای سال تاکنون 10 هزار و 782 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این استان کشف شده است.

سردار ناصر اصلانی روز شنبه افزود: از این میزان مواد مخدر کشف شده، سه هزار و 996 کیلوگرم مواد مخدر سنتی و 6 هزار و 786 کیلوگرم مواد مخدر صنعتی بوده است.


وی اضافه کرد: کشفیات مواد مخدر در این استان، امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 105 درصد افزایش دارد که نشان از تلاش روز افزون کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر است.


وی اظهار کرد: در این مدت بیش از 10 هزار معتاد و قاچاقچی مواد مخدر در آذربایجان غربی را دستگیر کرده ایم.
وی ادامه داد: امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته دستگیری معتادان 93 درصد و دستگیری قاچاقچیان در آذربایجان غربی هفت درصد افزایش داشته است.


فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: در این مدت 72 شبکه قاچاق، تولید و توزیع مواد مخدر در استان شناسایی و متلاشی شده که این تعداد نیز نسبت به مشابه سال گذشته 20 درصد افزایش دارد.
سردار اصلانی افزود: 490 دستگاه انواع خودروی مورد استفاده در قاچاق مواد مخدر را نیز امسال در آذربایجان غربی توقیف کرده ایم.


وی اظهار کرد: در این رابطه 6 هزار و 874 پرونده در این خصوص تشکیل شده که این میزان نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته 20 درصد افزایش نشان می دهد.

منبع: ایرناارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد