تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۳۱ ارديبهشت ساعت ۱۱:۴۳ بازدید: 1922      نظرات: 0      کد مطلب: 18945
در برخورد سه دستگاه خودرو

حادثه رانندگی در محور مهاباد - ارومیه یک کشته و ۹ مجروح برجای گذاشت


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، برخورد ۳ دستگاه خودرو پیکان، پژو و آردی در محور مهاباد - ارومیه یک کشته و ۹ زخمی برجای گذاشت.
 
علی‌نژاد، مسوول فوریت‌‌های پزشکی شهرستان نقده در این رابطه به خبرنگار هاژه گفت: شب گذشته در جریان برخورد سه دستگاه خودروی پژو اسلکس، آردی و پیکان، در محور مهاباد به ارومیه، حوالی سه‌راهی نقده، چهار اکیپ از تیم‌های فوریتی شهرستان نقده از پایگاه سه‌راهی محمدیار، شیرین بلاغ، شهری ۱ و ۲ به محل حادثه اعزام شدند و به علت بالا بودن تعداد مصدومین از  هلال احمر و از پایگاه دریاس مهاباد نیز آمبولانس پشتیبانی به محل اعزام شد.
 
وی افزود: برخورد این سه خودرو منجر به فوت یکی از سرنشینان و زخمی شدن ۹ نفر دیگر شد که ۸ نفر توسط آمبولانس‌ها به بیمارستان نقده و ۱ نفر به بیمارستان مهاباد انتقال داده شد.
 
علی‌نژاد درخصوص اعلام حادثه به اورژانس توسط مردم اظهار کرد: شهروندان درصورت تماس با اورژانس می‌بایستی خونسردی خود را حفظ کنند و اطلاعات تکمیل در مورد آمار مصدومین و شرح حال آن‌ها را اعلام نمایند تا همکاران ما به بهترین نحو و کمترین زمان ممکن در محل حادثه حضور یابند.
 
 وی همچنین درخصوص وضعیت مصدومین این حادثه گفت: «وضعیت سه نفر از مصدومین وخیم بود ولی الحمدلله از شب گذشته تا اکنون که بنده جویا شدم حال عمومی‌شان مساعد گزارش شده است».
 
 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد