تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۹ ارديبهشت ساعت ۱۹:۲۰ بازدید: 245      نظرات: 0      کد مطلب: 18928

آغاز فروش نیسان قشقایی 2022


خودرو نیسان قشقایی جدید دارای یک موتور جدید با موتور ۱.۳ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ بنزینی است.

شرکت خودروسازی نیسان تایید کرده است که نسل سوم قشقایی ۲۰۲۲ با چهار نسخه، در اواخر امسال وارد استرالیا خواهد شد.

 

نیسان که در ابتدا عرضه قشقایی جدید را در سه ماهه اول برنامه‌ریزی کرده بود، از آن زمان تاریخ را به عقب انداخته است، اگرچه هنوز هم احتمالاً قبل از سال ۲۰۲۳ وارد بازار شود.

 

این خودرو که در ابتدا تنها با یک پیشرانه در قالب یک موتور ۱.۳ لیتری توربوشارژ بنزینی جدید عرضه می‌شود، گفته می‌شود که نیسان هیبریدی قشقایی e-Power سال آینده وارد بازار شود.

 

نسل جدید قشقایی که قبلاً عرضه شده بود، بر روی پلت فرم نیسان/رنو CMF-C سوار می‌شود و اکنون از سیستم تعلیق چند پیوندی برای بهبود سواری خود بهره می‌برد.

 

اگرچه هنوز قیمت آن مشخص نشده است، نیسان اعلام کرده است که قشقایی جدید در پنج رنگ آبی مغناطیسی، قرمز غروب فوجی، خاکستری سرامیکی، مروارید عاج و مشکی عرضه خواهد شد که همگی سقف مشکی دارند.

 

قشقایی جدید دارای یک موتور جدید با موتور ۱.۳ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ بنزینی است که جایگزین واحد ۴ سیلندر ۲.۰ لیتری تنفس طبیعی موجود می‌شود.

 

ارقام قدرت و گشتاور تا ۱۱۰ کیلووات و ۲۵۰ نیوتن متر است که افزایش ۳ کیلووات و ۵۰ نیوتن متر نسبت به مدل قبلی داشته است؛ در حالی که مصرف سوخت کاهش یافته است، اکنون در مقایسه با ۶.۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر قبلی، به ۶.۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر رسیده است.

 

مصرف سوخت بهتر را نیز می‌توان به گیربکس جدید CVT قشقایی نسبت داد که نسبت ۱۴ درصدی پوشش دهی بهبود یافته و ۲۹ درصد کاهش اصطکاک را نسبت به گیربکس قدیمی ارائه می‌کند.

برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد