تاريخ: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ساعت ۱۹:۱۹ بازدید: 696      نظرات: 0      کد مطلب: 18907
در سفر مسوولان کشوری به مهاباد اعلام شد

200 هکتار زمین به شهرک صنعتی مهاباد اضافه می‌شود


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از اضافه شدن 200 هکتار زمین به محدوده شهرک صنعتی مهاباد خبر داد.
صبح امروز مسوولان کشوری و استانی شهرک‌های صنعتی در جریان سفر یک روزه خود به مهاباد ضمن بررسی مشکلات واحدهای صنعتی شهرستان از شهرک صنعتی این شهرستان بازدید کردند.
 
فتحعلی محمدزاده، در جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی با اشاره به به اتمام اراضی شهرک صنعتی مهاباد و کاربری زمین‌های اطراف شهرک صنعتی که جزو زمین‌های درجه کشاورزی محسوب می‌شوند، اظهار کرد: قیمت اراضی اطراف شهرک صنعتی که در نظر گرفته شده، توسط کارشناس ارزیابی و با نرخ روز از مالکان خریداری خواهد شد و این اقدام به توسعه شهرک صنعتی و صنعت شهرستان کمک می‌کند.
وی افزود: زمین های بدون سند این محدوده نیز از سوی منابع طبیعی پیگیری می‌شود و با پرداخت هزینه، به شهرک صنعتی الحاق می‌شوند.
 محمدزاده تصریح کرد: در این بین حق و حقوق مردم منطقه هم به طور کامل محفوظ خواهد بود و با رفع مشکلات طرح توسعه شهرک صنعتی مهاباد برای 20 سال آینده مشکلی در تأمین زمین برای صنایع وجود نخواهد داشت.
تصفیه خانه شهرک صنعتی مهاباد به کجا رسید؟
توسعه تصفیه‌خانه شهرک صنعتی مهاباد سالهاست به یک مطالبه جدی شهروندان تبدیل شده است.
آذرماه سال گذشته بود که حسن حاتمی مدیر عامل شهرک‌های صنعتی استان آذربایجان غربی از اختصاص بودجه برای تکمیل شدن مدول دوم این تصفیه‌خانه خبر داد و قرار بود اوایل امسال مشکلات آن رفع شود.
 در اینباره بیشتر بخوانید:
با گذشت 5 ماه از این خبر صبح امروز معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از برگزاری مناقصه این پروژه در خردادماه خبر داد و گفت: در آینده نزدیک نسبت به رفع مشکل بوی نامطبوع اطراف شهرک عملیات اجرایی انجام خواهد شد.
در ادامه جلسه در مورد مشکلات مربوط به الحاق زمین های اطراف، تصفیه خانه شهرک، کلنگ زنی احداث شهرک های صنعتی شهرهای تازه تاسیس گوگ تپه و خلیفان مطرح بحث و گفت و گو شد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد