تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۳۰ دي ساعت ۱۷:۵۳ بازدید: 723      نظرات: 2      کد مطلب: 2880

کشف بیش از 2 تن پیش‌ساز شیشه در سردشت

فرمانده انتظامی آربایجان غربی از کشف 2 هزار و 37 کیلو پیش‌ساز شیشه در سردشت خبر داد.


سردار ناصر اصلانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: در پی اخذ گزارش از همکاران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کردستان مبنی بر فعالیت فردی در شهرستان سردشت در امر تهیه و توزیع مواد مخدر، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در این گزارش نوع مواد مخدر نیز صنعتی اعلام شده بود، تصریح کرد: این موضوع توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سردشت قرار گرفت.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به اقدامات انجام گرفته در خصوص دستگیری متهم، خاطرنشان کرد: در نهایت با انجام اقدام اطلاعاتی مخفیگاه متهم در یکی از کارخانه‌های متروکه سردشت شناسایی شد.

این مسؤول با اشاره به نحوه اجرای این عملیات، ادامه داد: پس از کسب مجوز قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه، متهم دستگیر و مواد مخدر صنعتی نیز از مخفیگاه این متهم کشف و ضبط شد.

اصلانی با اشاره به میزان مواد مخدر کشف شده، اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهم، 2 هزار و 37 کیلو پیش‌ساز شیشه کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با بیان اینکه در این راستا یک نفر متهم دستگیر شد، اظهار داشت: وی با تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی این شهرستان شد.

این مسؤول گفت: با جدیت موضوع تهیه،توزیع و قاچاق مواد مخدر را دنبال می‌کنیم و در این زمینه علاوه بر اقدامات مبارزه‌ای، اقدامات پیشگیرانه نیز در سطح استان اجرایی می‌شود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

اسد ۱۳۹۵/۱۱/۲
فرد دستگیر شده حکم اعدام
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

عبدی ۱۳۹۵/۱۱/۱
اعدام سه بار

نظر خود را براي ما ارسال كنيد