تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۳۰ دي ساعت ۱۰:۳۸ بازدید: 522      نظرات: 1      کد مطلب: 2871

دو فعالیت زیست محیطی انجمن سبز اندیشان جوان به مناسبت روز هوای پاک


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، پخشان قلندری، مسئول انجمن زیست محیطی سبز اندیشان جوان در گفتگو با هاژه اظهار کرد: در راستای فعالیت های انجمن زیست محیطی سبز اندیشان جوان مهاباد بیست و نهم دی ماە سال ۱۳۹۵ مصادف با روز هوای پاک اعضای این انجمن دو برنامه جداگانه را در فضایی شاد و صمیمی اجرا نمودند.

وی در ادامه افزود: بحث آموزش یکی از مهمترین بحث ها در راستای ایجاد و ترویج فرهنگ زیست محیطی میباشد و در همین راستا این انجمن 2 برنامه را در دستور کار خود قرار داد.

برنامه اول با حضور جمعی از دانش آموزان  مدرسه یوسف قاضی در فضای آزاد پارک خبرنگار برگزار گردید که شامل یک کارگاه آموزشی چهل و پنج دقیقه ای و در آخر دانه پاشی برای پرندگان و جمع آوری ته سیگار توسط دانش آموزان و پرسش و پاسخ با حضور مدیر عامل انجمن بود

برنامه دوم

 با حضور خانم نسرین جوانبخت کارشناس ارشد آب و هواشناسی عضو انجمن در کارگروه ( ژنانی ژینگەپارێز ) اقدام به برگزاری کارگاە آموزشی در آموزشگاە زبان شکوە با مدیریت خانم پاکزاد نمودند.

لازم به ذکر است معرفی و یادآوری سەشنبەهای بدون خودرو نیز در لیست مباحث مطرح شده در این کارگاه ها بود که یکی از مهمترین مشکلات زیست محیطی بحث آلودگی هوا میباشد و کارگاه با شعار بیایید همە با هم در داشتن هوای پاک سهیم باشیم پایان یافت.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۱۰/۳۰
دست مریزاد به کار فرهنگی و علمی شماها

نظر خود را براي ما ارسال كنيد