تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي ساعت ۱۹:۱۲ بازدید: 606      نظرات: 0      کد مطلب: 2867

تندیس "وفایی" در مهاباد رونمایی خواهد شد


 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز چهارشنبه و در نشست مطبوعاتی شورای اسلامی شهر و شهرداری مهاباد با خبرنگاران در خصوص گزارش عملکرد مالی، عمرانی، نیروی انسانی و سایر مسائل در خصوص مسائل فرهنگی شهر نیز خبرنگاران سوالاتی مطرح و اعضای شورا و شهردار به پاسخ گویی پرداختند.

 

سید رئوف سیدی رئیس شورای شهر ضمن اشاره به طرحهای نیمه تمام گفت: مقبره الشعرا و تندیس ماموستا وفایی جزو آخرین طرح های فرهنگی مهاباد هستند که با توجه به برخی ریزه کاری ها مانده، اتمام یا پرده برداری از آنها انجام نشده است.

وی در خصوص زمان پرده برداری از تندیس ماموستا وفایی گفت: توجه به مسائل فرهنگی باید یکی از موارد اولویت دار شورا و شهرداری باشد، در همین راستا و به منظور افتتاح بخشی از پروژه های فرهنگی در دهه مبارک فجر، در نظر داریم پرده برداری را به این زمان موکول نماییم.

سیدی در خصوص خانه کورد و پروژه توسعه موزه سرای ماموستا هیمن خاطر نشان کرد: در نظر داریم خانه های اطراف موزه سرا خریداری و به این طرح اضافه گردد، هم اکنون نیز دو باب خانه اطراف خریداری شده است.

شهردار مهاباد در این نشست ضمن اشاره به طرح مذکور اظهار کرد: از نظر بنده مهمترین کار این دوره شورا و شهرداری نصب تندیس ماموستا وفایی است.

مهندس کردستانی افزود: بانی شروع این اقدامات مهم مرحوم مهندس سلطانی و در دوره دوم شورا و شهرداری بوده است.

شهردار مهاباد ضمن تقدیر و تشکر از تمام زحمات مهندس سلطانی شهردار پیشین مهاباد و سردشت و تسلیت دوباره به خانواده ایشان و همشهریان گفت: وی شهرداری بسیار شجاع بود و بنیان  کارهای بزرگ را در مهاباد گذاشت.

 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد