تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۲۹ فروردين ساعت ۱۶:۳۱ بازدید: 1037      نظرات: 0      کد مطلب: 18275
واکنش دادستان به مسابقات کورس سرعت در مهاباد

پوراکبر: نیروی انتظامی بصورت جدی و با قید فوریت وارد عمل شود


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بدنبال درخواست شهروندان مبنی بر برخورد با برخی افراد که در یکی از ورودی‌های شهر اقدام به کورس مسابقه سرعت می‌کنند، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مهاباد با صدور یک دستور، خواستار برخورد با افراد هنجارشکن شده است.

روز گذشته فرماندهی انتظامی شهرستان مهاباد در گفتگو با هاژه از توقیف 30 خودروی نقلیه که در سطح شهر اقدام به انجام حرکات نمایشی و کورس سرعت کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ محمد توحیدی گفته بود که علاوه بر افراد هنجار شکن در مهاباد، شهروندان برخی شهرهای همجوار و حتی استان‌های جنوبی برای کورس سرعت در ورودی شهرک به مهاباد می‌آیند و در همین راستا برخورد بدون اغماض با آنها در دستور کار قرار دارد.

صبح امروز مهراب پوراکبر دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مهاباد نیز در نامه‌ای به نیروی انتظامی خواستار برخورد جدی با هنجارشکنان شده است.

در بخشی از نامه دادستان که در اختیار رسانه هاژه قرار داده آمده است:

با احترام، با عنایت به اینکه اخیرا برخی افراد با برگزاری مسابقات اتومبیلرانی در سطح شهر بالاخص در ورودی شهر مهاباد از سمت میاندوآب و انجام حرکات نمایشی و خطر آفرین موجب ایجاد مزاحمت و سلب آسایش شهروندان محترم گردیده‌اند، مقتضی است موضوع بصورت جدی و با قید و فوریت بررسی و در دستور کار قرار گرفته و اولا با توجه به انجام حرکات خطر آفرین نسبت به توقیف خودروها و انتقال به پارکینگ و اعمال مقررات خاص راهنمایی و رانندگی اقدام و ثانیا با توجه به اینکه اقدام نامبردگان از موجبات سلب آسایش و اخلال در نظم عمومی می‌باشد، نسبت به جلب و معرفی آنان به دادسرای عمومی و انقلاب جهت رسیدگی به موارد اتهامی اقدام گردد. یادآوری می‌گردد در موارد وقوع جرم مشهود لازم است رأسا با توجه به اختیارات قانونی، اقدامات فوری در راستای جلب متهمین و جمع‌آوری ادله و اسباب جرم معمول و سپس هماهنگی لازم با مرجع قضایی در راستای موضوع معمول گردد.

در اینباره بیشتر بخوانید:ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد