تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۲۵ دي ساعت ۲۰:۴ بازدید: 325      نظرات: 0      کد مطلب: 2815

6 نفر در کرمانشاه با گاز منوکسیدکربن مسموم شدند


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه از مسمومیت شش نفر با گاز منوکسید کربن طی 24 ساعت گذشته در استان خبر داد.

اکبر آزادی اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته سه مورد مسومیت با گاز منوکسید کربن به واحدهای اورژانس استان گزارش شده است.

وی تصریح کرد: در یک مورد ساعت 19 و 45 دقیقه شب گذشته (24 دی‌ماه)، یک مورد مسمومیت خانوادگی به اورژانس شهرستان هرسین گزارش شد.

آزادی افزود: چهار نفر اعضای یک خانواده در این حادثه دچار مسمومیت شده بودند که با حضور نیروهای اورژانس یک نفر از آنها در محل درمان و سه نفر دیگر به بیمارستان شهدای هرسین منتقل شدند که هم اکنون همه آنها مرخص شده‌اند.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشاه، تصریح کرد: در مورد دیگر ساعت 23 و 25 دقیقه شب گذشته یک مورد مسمومیت با گاز منوکسید کربن در شهرک فجر کرمانشاه گزارش شد که مصدوم به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل و بعد از درمان مرخص شد.

آزادی افزود: ساعت 13 و 40 دقیقه امروز (25 دی) نیز یک مورد دیگر مسمومیت با منوکسیدکربن به نیروهای اورژانس گزارش می‌شود که مصدوم این حادثه نیز به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل شده است.

وی با اشاره به افزایش حوادث مسمومیت با گاز منوکسیدکربن در این فصل از سال، از همه افراد خواست در استفاده از وسایل گرمایشی به طور جد رعایت موارد ایمنی را داشته باشند.

آزادی همچنین توصیه کرد: افراد در صورت مشاهده علائم سرماخوردگی و نیز سرگیجه و حالت تهوع حتما وسیله گرمایشی را بررسی کرده و درب‌ها و پنجره‌ها را بازگذاشته و به نزدیکترین مرکز درمانی مراجعه کنند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد