تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۵ فروردين ساعت ۲۳:۱۹ بازدید: 1496      نظرات: 1      کد مطلب: 18201
وزیر فرهنگ و ارشاد عذرخواهی کرد

مهلت ۳ هفته‌ای برای حل مشکلات زیرساختی مهاباد و مناطق کوردنشین


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، به دنبال سوال نماینده مهاباد، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجلس از وجود کاستی ها در شهرستان مهاباد و مناطق کوردنشین عذرخواهی کرد.

روابط عمومی دفتر جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در خبری اعلام کرده که مهلت سه هفته‌ای به وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی برای جبران بخشی از این کاستی ها و مشکلات بخش فرهنگی و هنری مهاباد و منطقه مکریان داده شده است.

روز سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۱، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت پاسخگویی به دو فقره سوال مهندس جلال محمودزاده نماینده مهاباد پیرامون مجتمع فرهنگی و هنری، سینما، کمک به گروه ها و انجمن های هنری و فرهنگی، صدور مجوز نشریات نوشتاری و رسانه های مجازی، تامین نیازهای مالی و مجوز همایش ها، کنفرانس ها و مراسمات در زمینه بزرگداشت چهره های ماندگار هنری و فرهنگی شهرستان مهاباد و مناطق مکریان در کمیسیون فرهنگی حضور يافت.

در اين جلسه، نماينده مهاباد و نمایندگان عضو کمیسیون فرهنگی به وزير سه هفته مهلت دادند تا وزارتخانه متبوع درخصوص رفع بخشی از مشكلات مطروحه اقدام عملی و جدی انجام دهند در غير اين صورت سوالات به صحن علني مجلس ارجاع تا در یکی از جلسات صحن به سمع و نظر تمامی نمايندگان و مردم شریف ایران برسد.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سلیمان موسی زاده ۱۴۰۱/۱/۲۶
با یه عذرخواهی ،رفتیم دنبال نخود سیاه

نظر خود را براي ما ارسال كنيد