تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۲۵ دي ساعت ۹:۵۱ بازدید: 453      نظرات: 0      کد مطلب: 2800

اجرای کنسرت ناگفته های شهرام و حافظ ناظری در خانه پدری


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، کنسرت ناگفته های شهرام و حافظ ناظری جمعه شب در کرمانشاه برگزار شد و شهرام ناظری اجرای کنسرت در خانه پدری را بسیار لذت بخش عنوان کرد.

شهرام ناظری در ابتدای این کنسرت ابراز امیدواری کرد که مسوولان کرمانشاه به فکر ساخت یک سالن بهتر برای اجرای کنسرت باشند چرا که به گفته وی سالن ورزشی حضرت امام خمینی (ره) کرمانشاه مکان مناسبی برای اجرای کنسرت و در شان مردم کرمانشاه نیست.
وی چند جمله ای نیز به زبان کردی با مردم صحبت کرد و گفت که متولد محله 'برزه دماغ' کرمانشاه است و بسیار خوشحال است که در خانه پدری خودش کنسرت اجرا می کند.
ناظری همچنین ابراز امیدواری کرد که دولت یارانه ای به فعالیت های فرهنگی اختصاص دهد به گونه ای که مردم بتوانند با ارزان ترین قیمت از کنسرت ها استفاده کنند.
وی همچنین از عملکرد فرهنگی ضعیف رسانه ها بخصوص صدا و سیما انتقاد کرد و گفت که 37 سال است که به صدا و سیما نرفته است.
ناظری ادامه داد که شاید عده ای از مسوولان ندانند که شعر و موسیقی به چه دردی می خورد اما باید بدانیم که تبلور فرهنگ در آیینه شعر و موسیقی است لذا به وسیله شعر و موسیقی می توانیم فرهنگمان را به دنیا نشان دهیم.
در ادامه این کنسرت حافظ ناظری نیز گفت که موسیقی صدای خدا و عبادت است لذا مسوولان ما باید این حضور پر شور مردم در پاسداشت موسیقی سنتی را قدر بدانند.
در این کنسرت قطعات آفرینش، حیرانی، بازگشت جاودانگی، مثنوی خوانی، بداهه نوازی و قطعه عدم به همراه چند قطعه کردی اجرا شد.

منبع: ایرنا
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد