تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۲۰ فروردين ساعت ۱۸:۲ بازدید: 571      نظرات: 0      کد مطلب: 18094

انجمن سینمای جوانان مهاباد عنوان سوم تولید فیلم کشور را کسب کرد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رییس انجمن سینمای جوانان مهاباد گفت: این انجمن با تولید ۱۸ اثر، رده سوم تولید فیلم های پایان دوره فیلمسازی کشور را کسب کرد.
رحیم بایزیدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: از مجموع ۶۰ دفتر سراسر کشور در سال گذشته ۱۰ دفتر به عنوان دفاتر برتر در حوزه تولید فیلم پایان دوره اعلام شد که دفتر مهاباد در رتبه سوم  قرار گرفت.
وی افزود: اهواز با تولید ۲۰ فیلم، خرم آباد با تولید ۱۸ فیلم و تهران و مهاباد هر کدام با تولید ۱۴ فیلم در رتبه سوم قرار گرفتند.
بایزیدی تصریح کرد: فیلم های پایان دوره یکی از موارد دوره فیلمسازی است که فیلمسازان پس از فارغ التحصیل شدن هر کدام اقدام به تولید فیلم به صورت جداگانه کرده که جهت ارزیابی و بررسی توسط کارشناسان به تهران ارسال می شود.
وی اضافه کرد: در سال گذشته ۱۴ فیلم در قالب داستانی با موضوعات مختلف توسط فیلمسازان فارغ التحصیل این شهرستان تولید و آماده نمایش شد.
رییس انجمن سینمای جوانان مهاباد در پایان اظهار کرد: علاوه بر تولید فیلم های پایان دوره، ۶ فیلم حمایتی در قالب حرفه ای نیز توسط فیلمسازان جوان این دفتر در سال گذشته تولید شده است.
به گزارش هاژه، انجمن سینمای جوانان مهاباد یکی از انجمن های شصت گانه ایران به شمار می رود که در جنوب آستان آذربایجان غربی با سه دهه در حوزه آموزش فیلمسازی مشغول به فعالیت است.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد