تاريخ: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۷ فروردين ساعت ۱۰:۳۸ بازدید: 2534      نظرات: 7      کد مطلب: 18043
شکستگی سر دانش آموز اشنویه‌ای بدلیل تنبیه معلم

فرماندار؛ معلم خاطی به مراجع قضایی معرفی شود


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، دانش‌آموز اشنویه‌ای در جریان تنبیه شدن از سوی معلم دچار شکستگی سر شد.

تنبیه دانش‌آموز از سوی معلم در یکی از مدارس شهر اشنویه، منجر به آسیب دیدگی او از ناحیه سر (شکستگی) شد، همزمان با انتشار این خبر در فضای مجازی و رسانه‌های این شهر، تصاویری مربوط شکستگی سر این دانش آموز در فضای مجازی،  سبب جریحه دار شدن احساسات عمومی شد.

پدر این دانش‌آموز ابتدایی در گفتگو با رسانه‌ها گفته که کوبیدن جسم سخت به سر عرفان منجر به شکستگی سر وی شده و 7 بخیه خورده است.

وی از مدیرکل آموزش و پرورش استان و مسوولان رده بالای شهرستان خواسته که با معلم خاطی برخورد کنند.

روز گذشته فرماندار اشنویه نیز با تایید این خبر گفت:  این دانش آموز بخاطر برخورد این شی از ناحیه سر دچار شکستگی شده و  موضوع در دست اقدام و پیگیری است و با معلم خاطی برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

سیدعلی ترابی ضمن ابراز تأسف از موضوع تنبیه بدنی این دانش آموز که در پایه پنجم ابتدایی تحصیل می‌کند، گفته که قانون اجازه تنبیه بدنی دانش‌آموز را به هیچ عنوان به معلمان و مربیان مدارس نمی‌دهد.

ترابی در تماسی تلفنی با اولیای این دانش‌آموز ابراز همدردی کرده و بر پیگیری موضوع تأکید کرده است.

فرماندار اشنویه با بیان اینکه پس از این حادثه دانش آموز مذکور تحت مداوا قرار گرفته و هم اکنون حال عمومی وی مساعد گزارش شده است، گفت: در همین راستا به رییس آموزش و پرورش شهرستان دستور داده شد که نسبت به بررسی موضوع و معرفی فرد خاطی به مراجع قانونی اقدام لازم را انجام دهد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

باران ۱۴۰۱/۱/۲۱
به نظر من چنین مسائلی امروزه، نه تقصیر معلم‌هاست، نه دانش آموز نه آموزش و پرورش، بلکه فقط تقصیر تربیت مسخره و ضعیف و حق به جانبگی پدر و مادرهاست.
الان مگه کسی جرأت داره به بچه‌ای بگه پشت چشمت ایروه؟!!!؟! وای وای وای
پدر و مادرش دمار از روزگارت در میارن.
این بچه‌ها در آینده چی میشن؟
والله ما دهه شصتی‌ها با وجود نهایت احترام به معلم‌ها تنبیه میشدیم و صدامونم درنمیومد. تازه پدر مادرامون بهشون میگفتن بیشتر تنبیه کنید.
معلم بیچاره شاید اصلا قصدش شکستن سر دانش آموز نبوده‌ آبروشو بردن،، برای هفت پشتش بسه.
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

اا ۱۴۰۱/۱/۱۹
خدا ازشنگذر
0
1
پاسخ به این اظهارنظر

علی ۱۴۰۱/۱/۱۸
شداایددداا باید با معلم برخورد شود معلم در هیچ شرایطی همچین حقی نداره اینگونه الگو خواهند بود😐
0
1
پاسخ به این اظهارنظر

هادی ۱۴۰۱/۱/۱۸
به نظر من شکسته شکسته چه معنی داره چرا شکسته اگه بچه خودت بود صلاح اقا اینو میگفتی معلم خطا کار است وباید قبول کنیم اگه من بودم سر این معلم باید ۱۴ بخیه بخوره و اخراج شود
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سایدا ۱۴۰۱/۱/۱۷
خوب کاری کرده چون دانش آموز خیلی شلوغی کرده است .
4
3
پاسخ به این اظهارنظر

کمال قدسی ۱۴۰۱/۱/۱۷
ضمن عرض سلام و ادب
بنده معلم نیستم و کارمند یکی از ادارات شهر مهاباد هستم بهتر است همه تقصیرات را گردن معلم بیچاره نیاندازیم ، پدر و مادرهای این دورە زمانە در نحوه تربیت فرزندانشان باید تجدید نظر نمایند، آموزش و و پرورش نیز با معلمان حق التدریس ماهیانه با دو میلیون و یا معلمان رسمی بدون گزینش سلامت روحی فقط با داشتن شرایط ....... و خاص نمی شود انتظار زیادی داشت . با تشکر کمال قدسی
7
5
پاسخ به این اظهارنظر

صلاح الدین ۱۴۰۱/۱/۱۷
خوب شکسته شکسته معلم هستش زمان ما دست و پای مارو هم میشکستن صدامون در نمی اومد . هیچ تقصیر معلم نیست دانش آموز شلوغی کرده .معلم تخته پاک کن و پرت کرده بهش خورده .معلم نمیخواسته که سرش بشکنه الانم شکسته شده .چرا معلم بره دادگاه

نظر خود را براي ما ارسال كنيد