تاريخ: ۱۳۹۵ جمعه ۲۴ دي ساعت ۱۳:۲۸ بازدید: 2037      نظرات: 3      کد مطلب: 2794

جاعل مدارک هویتی در ارومیه به دام پلیس افتاد


رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: جاعل مدارک هویتی در ارومیه به دام پلیس افتاد.

به گزارش هاژه به نقل از فارس سامان غنی‌زاده اظهار داشت: فردی که صاحب کافی‌نت بود در ارومیه به دلیل جعل مدارک هویتی به دام پلیس افتاد.

وی در تشریح این عملیات پلیسی، تصریح کرد: در این خصوص فردی در ارومیه با شکایت از صاحب کافی‌نت مدعی شد که در قبال اخذ مبلغی، صاحب کافی نت هنوز کارت ملی وی را تحویل نداده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: در این راستا با بررسی موضوع، افراد دیگری نیز از صاحب این کافی‌نت شکایت داشتند.

این مسؤول با بیان اینکه این اقدام به صورت ویژه بررسی و پلیس به صورت جدی وارد کار شد، ادامه داد: با بررسی‌های بیش‌تر، مشخص شد صاحب کافی‌نت نسبت به مراجعه به روستاها و دریافت مبالغ قابل توجهی ادعای صدور کارت ملی برای آنها دارد.

غنی‌زاده با بیان اینکه در این خصوص جاعل مدارک هویتی نسبت به صدور فیش‌های جعلی و فرم نیز اقدام می‌کرد، اذعان داشت: با شناسایی متهم، کافی‌نت وی مورد بازرسی قرارگرفت.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی یادآور شد: در این راستا مشخص شد، صاحب این کافی‌نت در محل کسب خود نسبت به طراحی فیش‌ها اقدام می‌کند.

این مسؤول یادآور شد: با بازجویی فنی، متهم به بزه انتصابی خود اعتراف و در بررسی‌ها مشخص شد وی از این طریق توانسته از 100 شهروند ارومیه‌ای کلاهبرداری کند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

یوسف ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
دستشون درد نکنه
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حاجی سیدامید ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
کلاهبرداری بامردم به چاره نکردند با خودشان. کردنند
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۱۰/۲۴
بایداین فردجزادرد

نظر خود را براي ما ارسال كنيد