تاريخ: ۱۳۹۵ جمعه ۲۴ دي ساعت ۱۱:۰ بازدید: 2244      نظرات: 2      کد مطلب: 2791

اختلاس میلیاردی در یکی از بانک های آذربایجان غربی


فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از تلاش برای دستگیری متهم اختلاس بانکی در آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش هاژه به نقل از فارس، سردار ناصر اصلانی در ارومیه از اختلاس در یکی از بانک‌های آذربایجان غربی خبر داد و اظهار داشت: متهم اختلاس به ترکیه متواری شده است.

وی با بیان اینکه تلاش برای دستگیری متهم اختلاس همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: یکی از همدستان این متهم دستگیر و بازجویی از وی همچنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با بیان اینکه یکی از کارکنان بانک‌های آذربایجان غربی در پی اختلاس متواری شده است، اذعان داشت: این متهم با انتقال وجوه به صاحب یکی از همدستانش از ایران متواری شده است.

این مسؤول با بیان اینکه قبل از انتقال پول به حساب این متهم، موضوع توسط پلیس مورد بررسی قرار گرفته و از انتقال پول جلوگیری شده است، میزان این اختلاس را 411 میلیارد ریال اعلام کرد.

اصلانی با بیان اینکه متهمان قصد داشتند پول‌ها را به ارز تبدیل و طی حواله‌ای به حساب متهم اصلی واریز کنند، اظهار داشت: با حضور به موقع پلیس آذربایجان غربی، این شماره حساب مسدود و متهم نتوانست این اقدام را انجام دهد.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با بیان اینکه همچنان رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: در این خصوص تلاش برای دستگیری متهم اصلی این پرونده ادامه دارد.

این مسؤول گفت: پلیس بار دیگر با ورود به موقع خود به موضوع، سبب شد تا ارز از کشور خارج نشود و اختلاس کنندگان به اهداف شوم خود نرسند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ناصر ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
چه خوب که پلیس به موقع حاضر شده هههههه خسته نباشید واقعا مسئولین
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

پیشوا بالیده مقدم ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
به نظر من این پول را به چیزهای عالی وشگفت انگیز بخربید

نظر خود را براي ما ارسال كنيد