تاريخ: ۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۰ فروردين ساعت ۱۰:۱۵ بازدید: 874      نظرات: 0      کد مطلب: 17980

«15 شهروند شایسته مهاباد در سال 1400 از نگاه هاژه»

سید دانیار نیکجویان


دانیار در سال 1378 در شهر اراک و در زمانی کە خانوادەاش در کورەهای آجرپزی کار می‌کردند بە دنیا آمد. در سن 10 سالگی دست راست در یک سانحه از کتف قطع می‌شود. دانیار که از همان دوران کودکی به فوتبال علاقه‌مند بود این حادثه تنها باعث نشد که انگیزه‌اش را از دست بدهد بلکه منجر به تلاش مضاعف و سخت‌کوشی بیشتر او در این رشته شد.

در سال‌ 1395 اولین تجربه ورزشی دانیار رقم می‌خورد و به بە همراە تیم فوتسال نوجوانان و جوانان معادن سلیمی مهاباد در مسابقات استانی شرکت می‌کند.

سال 95 زمانی کە 17سال سن اشت نظر کادرفنی تیم هئیت فوتبال جانبازان و معلولین استان مازندران را جلب می‌کند و از او دعوت می‌شود تا همراە تیم در مسابقات فوتبال قطع عضو کشور شرکت کند.

دو سال بعد به همرا این تیم مقام سوم مسابقات کشوری را به دست می‌آورد و دانیار به عنوان بهترین بازیکن جوان مسابقات جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب می‌کند.

دانیار که در رشتەی دومیدانی نیز فعالیت دارد خردادماە سال 1398در دوی سرعت 100متر مقام قهرمانی استان و نائب قهرمانی مسابقات کشوری را بدست آورده است.او همچنین در آبان ماە سال 1400 در دو 400متر بە عنوان قهرمان استان در مسابقات قهرمانی کشور توانست مقام دوم را کسب کند.

پایگاه خبری‌تحلیلی هاژه برای دومین سال پیاپی به منظور پاسداشتِ تلاش‌های داوطلبانه شهروندان مهابادی‌ و ارج نهادن به فعاليت‌ها و مشاركت آن‌ها در ادارۀ امور، سهيم‌شدن و تأثيرگذاری‌شان در تصميم‌گيری‌ها و ادارۀ شهر، براساس ضوابط، معیارها و ویژگی‌های تعیین شده از جانب کمیته داوری هاژه، اقدام به انتخاب «15 شهروند شایسته مهاباد در سال 1400 » در بخش‌های متفاوت از جمله ادبی، هنری، انسان‌دوستی، پدیده، علمی، شجاعت، افتخار،بخشندگی، محیط زیست و استمرار کرده است.
 
 بیانیه‌ی 15شهروند شایسته مهاباد در سال 1400 از نگاه هاژه را در این لینک بخوانید. 
 
نفر چهاردهم از این لیست آقای سید دانیار نیکجویان است. 

به پاس قدردانی از زحمات ایشان و همچنین  معرفی و برجسته‌سازی سرمایه‌های ورزشی مهاباد، نشان پدیده شهروند شایسته 1400 به آقای دانیار نیک جویان اهدا می‌شود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد