تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۳ دي ساعت ۱۱:۲ بازدید: 1335      نظرات: 4      کد مطلب: 2779

شناسایی 16 آشپزخانه مواد مخدر در سردشت

فرمانده انتظامی سردشت از شناسایی 16 آشپزخانه مواد مخدر در سردشت طی سال جاری خبر داد.


به گزارش هاژه به نقل از فارس فیض‌الله علیزاده اظهار داشت: امسال اقدامات قابل توجهی در زمینه مبارزه با مواد مخدر انجام گرفته است.

وی با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی مواد مخدر در این شهرستان، تصریح کرد: عمده مواد مخدر کشف شده در سردشت شیشه، هروئین، حشیش و تریاک است.

فرمانده انتظامی سردشت یادآور شد: در این خصوص شاهد شناسایی تعداد قابل توجهی آشپزخانه تهیه مواد مخدر و اسید و پودر مواد مخدر از تهیه کنندگان مواد مخدر است.

این مسؤول با بیان اینکه امسال 16 آشپزخانه مواد مخدر مورد شناسایی قرار گرفته است، اذعان داشت: در این راستا اقدامات قابل توجهی در زمینه مبارزه با مواد مخدر انجام گرفته است.

علیزاده با بیان اینکه در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر نیز با جدیت تمام وارد کار شده‌ایم، اذعان داشت: انسداد نوار مرزی نیز در این خصوص اجرایی می‌شود.

فرمانده انتظامی سردشت با اشاره به مرزی بودن این شهرستان، اعلام کرد: عده‌ای افراد سودجو از مرزی بودن این شهرستان برای تهیه و توزیع مواد مخدر سوءاستفاده می‌کنند.

این مسؤول اظهار داشت: تمام این تحرکات مورد شناسایی قرار گرفته و با عاملان مواد مخدر در سطح این شهرستان به صورت جدی بر خورد می‌شود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

rebazsharifi ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
دست شما درد نکنه
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۱۰/۲۳
همش شایعس چی رو شناسای کردن دارن چرت میگن اگه اینطورهست چرا اشپزاهمشون دارن ول میگردن چرا کسی رودستگیرنکردن
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

zمسعود ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
هرکسی مواد مخدر کار بکنە امیدوارم خانوادە خودش هم معتاد بشە کە بدونە دردش چیە مرگ ونفرت بر مواد فروش همە اون کسایی کە میدونن ولی چیزی نمیگن
0
1
پاسخ به این اظهارنظر

کامل احمدی ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
باتشکر فراوان از زحمت کارکنان نیروی انتظامی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد