تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۲۳ اسفند ساعت ۱۳:۱۹ بازدید: 642      نظرات: 0      کد مطلب: 17863

فوتسالیست کرمانشاهی در پی هفتمین کفش طلا


سارا شیربیگی ملی پوش 30 ساله اهل اسلام آباد غرب کرمانشاه که از اواسط این فصل لیگ برتر فوتسال بانوان ایران و پس از گذراندن دوران مصدومیت به تیم فوتسال نصر فردیس کرج پیوست، با گلزنی در دیدار این هفته این تیم در مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر فوتسال ایران فاصله خود را با صدر جدول گلزنان لیگ کاهش داد.

شیربیگی که با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کرد و چندین بازی را نیز از دست داد اکنون با رهایی از بند مصدومیت و رسیدن به فرم ایده آل در بهترین وضعیت خود قرار دارد و امیدوار است در چند دیدار باقیمانده تا پایان لیگ با گلزنی دوباره عنوان خانم گلی مسابقات را کسب کند.

جالب است بدانید که شیربیگی در تاریخ 17 ساله برگزاری لیگ برتر فوتسال بانوان ایران, 6 بار عنوان خانم گلی مسابقات را به دست آورده است.

گفتنی است تیم نصر فردیس کرج در دیدار یک چهارم نهایی مقابل تیم فرهان ملارد با نتیجه 5 بر 0 به پیروزی رسید و با توجه به پیروزی 3 بر 1 این تیم در بازی رفت در مجموع با نتیجه 8 بر 1 پیروز و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد و در این مرحله با تیم ملی حفاری اهواز بازی خواهد کرد.

لازم به توضیح است سارا شیربیگی در این دیدار 2 گل به ثمر رساند و 15 گله شد و تنها سه گل با صدر جدول گلزنان فاصله دارد.

شیربیگی فصل گذشته با تیم هیات فوتبال خراسان رضوی در کسب عنوان قهرمانی با این تیم  ناکام بود اما موفق به کسب خانم گلی مسابقات شد و در لیگ امسال امیدوار است جام قهرمانی و خانم گلی را به صورت همزمان با تیم فوتسال نصر فردیس کرج کسب کند.


 
جدول گلزنان لیگ برتر فوتسال بانوان ایران:
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد