تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ اسفند ساعت ۱۹:۵ بازدید: 1013      نظرات: 0      کد مطلب: 17860
عملکرد فوتبالیست های کورد در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران

جنجال هافبک بانه ای آلومینیوم/ از اعتراض به داوری و اخراج تا درگیری عجیب با نیمکت خودی


هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام 8 بازی در روزهای جمعه و شنبه  20 و 21 اسفند ماه برگزار شد و تیم استقلال در استادیوم آزادی تهران بدون سرمربی خود فرهاد مجیدی مقابل صنعت نفت آبادان با تک گل امیر حسین حسین زاده به پیروزی رسید و پرسپولیس در مسجد سلیان با دو گل مشابه رضا اسدی با نتیجه 2 بر 1 تیم نفت محمو فکری را شکست داد تا اختلاف 6 امتیازی دو تیم قبل از دربی روز پنجشنبه همچنان باقی بماند.

در این مطلب عملکرد فوتبالیستهای کورد زبان تیمهای لیگ برتری را این هفته نیز مرور خواهیم کرد:

استقلال 1 – صنعت نفت آبادان 0

زبیر نیک نفس: هافبک کوردستانی تیم استقلال که هفته قبل به دلیل مسمومیت غذایی چند ساعت قبل از مسابقه به بازی نرسید و از لیست تیم خط خورد, این هفته نیمکت نشین بود و از دقیقه 46 به بازی آمد و نمره 6.88 را دریافت کرد.

وریا غفوری: کاپیتان سنندجی آبی پوشان در پیروزی این تیم مقابل صنعت نفت نیمکت نشین بود و از دقیقه 81 به میدان آمد و در پایان نمره ای دریافت نکرد.

ذوب آهن اصفهان 4 – آلومینیوم اراک 0

مصطفی احمدی: هافبک بانه‌ای تیم آلومینیوم در ترکیب ثابت این تیم به میدان رفت اما در دقیقه 40 با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد.
گفتنی است احمدی در دقیقه 10 بازی کارت زرد اول خود را دریافت کرد و در دقایق تلف شده نیمه اول به دلیل اعتراض به داور چهارم کارت زرد دوم و کارت قرمز دریافت کرد و از تصاویر تلویزیونی اینگونه برداشت شد که به دلیل توهین به داور چهارم اخراج شده است.
 در ادامه و هنگام خروج مصطفی احمدی از زمین با یکی از اعضای کادر فنی خودی درگیری لفظی و سپس فیزیکی پیدا کرد و با کمک بازیکنان و دیگر عوامل تیم آلومینیوم به رختکن هدایت شد.
احمدی در پایان بازی نمره خیلی ضعیف 5.29 را دریافت کرد و بدترین بازیکن تیمش شناخته شد.
 
نیما درودی: مهاجم سنندجی تیم آلومینیوم نود دقیقه در ترکیب ثابت این تیم بازی کرد و در پایان نمره ضعیف 6.12 را دریافت کرد.

سعید مرادی: هافبک کرمانشاهی شماره 81 تیم اراکی که در تیم امید آلومینیوم حضور دارد به تیم بزرگسالان منتقل شد و در این دیدار روی نیکمت ذخیره ها حضور داشت و در نیمه دوم به میدان آمد و در پایان نمره 6.28 را دریافت کرد.

امیر شبانی: هافبک دفاعی کرمانشاهی تیم ذوب آهن اصفهان در این دیدار نیمکت نشین بود و فرصت بازی پیدا نکرد.

فجرسپاسی 0 – پدیده مشهد 1

فردین رابط: مهاجم پیرانشهری تیم پدیده در ترکیب ثابت این تیم بازی کرد و در پایان نمره 6.45 را دریافت کرد.

سیروان قربانی: مدافع کامیارانی تیم فجرسپاسی در این دیدار نیمکت نشین بود و در دقایق آخر نیمه دوم به میدان آمد و نمره ای نیز دریافت نکرد.

نفت مسجدسلیمان 1 — پرسپولیس 2
 
محمد عمری: مهاجم کورد زبان ارومیه ای سرخپوشان پایتخت در این دیدار در لیست سرخپوشان حضور نداشت و غایب بود.

مهدی مهدی خانی: مهاجم کرمانشاهی تیم پرسپولیس در این دیدار غایب بود.

تراکتور تبریز 1 – فولادخوزستان 2
 
وحید حیدریه: مدافع کرمانشاهی تیم فولاد در این دیدار به طور ثابت بازی کرد  و در پایان نمره عالی 7.08 دریافت کرد و پنجمین بازیکن برتر فولادی ها در این دیدار بود.

هوادار تهران 1 – مس رفسنجان 1

آرام عباسی: مدافع سنندجی تیم هوادار در دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان در لیست این تیم حضور نداشت و غایب بود.

لازم به توضیح است هفته بیستم و سوم لیگ برتر فوتبال ایران روزهای پنجشنبه و جمعه 26 و 27 اسفند ماه با انجام 8 بازی برگزار خواهد شد و در حساس ترین دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال دربی پایتخت را در استادیوم آزادی تهران برگزار خواهند کرد که با توجه به فاصله شش امتیازی دو تیم این دیدار از اهمیت بالایی برخوردار است و پیروزی استقلال تا حدود بسیاری سرنوشت قهرمان لیگ را مشخص خواهد کرد و پیروزی پرسپولیس نیز ضمن کم کردن فاصله امتیازی دو تیم به سه امتیاز و امیدواری سرخپوشان به امتیاز از دست دادن آبی پوشان در ادامه لیگ، هیجان مضاعفی را به لیگ برتر فوتبال ایران باز میگرداند و هفته های پیش رو با اوج حساسیت دنبال خواهد شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد