تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۲ دي ساعت ۱۳:۱۷ بازدید: 594      نظرات: 1      کد مطلب: 2767

مستندساز مهابادی در نخستین جشنواره ایران ساخت خوش درخشید


 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، در نخستین جشنواره «ایران ساخت»، مستندساز مهابادی با کسب رتبه سوم در بخش فیلم مستند و در سطح حرفه ای موفق به دریافت لوح تقدیر و جایزه و حمایت از تولید اثر در آینده شد.

 

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز مهاباد به خبرنگار هاژه گفت:  اولین جشنواره ملی فرهنگی، هنری «ایران ساخت» با حضور معاون اول و معاون علمی فناوری رئیس جمهور از ۱۶ تا ۱۸ دی‌ماه با شعار «فناوری ایرانی ـ کسب و کار ایرانی» با هدف جریان‌سازی در حمایت از تولید ساخت داخل و دانش بنیان در بخش‌های ادبیات، رسانه‌های شنیداری، دیداری، دیجیتال و هنرهای در تهران برگزار شد.

اکبر قبادی افزود: مستند تلویزیونی«آفراندن» که به مدت 21 دقیقه با موضوع شعار سال (اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل) به تهیه کنندگی و کارگردانی علی قادری در سیمای مرکز مهاباد تهیه شده است، حائز کسب رتبه سوم در بخش فیلم مستند و در سطح حرفه ای موفق به دریافت لوح تقدیر و جایزه و حمایت از تولید اثر در آینده شد.

  این مستند نحوه فعالیت اقتصادی جوانی خلاق و مبتکر به نام سوران پیامی را که تولید کننده ترازوی دیجیتالی است به تصویر می کشد. وی در سال 1395 به عنوان یکی از چهره ای ماندگار ایران در بخش صنعت، تجارت و معدن کشورمان شناخته شد.

  تصویربرداری و نورپردازی این مستند را کمال ریزه ای و شیرکو حسن نژاد و تدوین آن را علی قادری و حسین گرمسیری انجام داده و خالد عظیمی نیز دستیار تصویر و نور مستند است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۱۰/۲۲
جناب آقای قادری ، موفقیت حضرت عالی مایه مباهات بوده و آرزوی توفیق روزافزون را از درگاه حق تعالی را خواهانم . با عرض تبریک سوران زبیری

نظر خود را براي ما ارسال كنيد