تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۲ اسفند ساعت ۱۸:۳۸ بازدید: 1715      نظرات: 3      کد مطلب: 17703

طرح ساماندهی وانت‌های میوه‌ فروش در شهر مهاباد اجرا می‌شود


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، سرپرست واحد پیشگیری از تخلفات ساختمانی و اجرائیات شهرداری مهاباد گفت: 
ساماندهی وانت‌های میوە فروش با همکاری نیروی انتظامی و راهور با جدیت کامل در چند روز آیند اجرا و با متخلفین برخورد قاطع خواهد شد
دلشاد اسلوب، در این خصوص به خبرنگار هاژه گفت: با انتقادات مکرر شهروندان نسبت توقف‌های نامتعارف دوبل و حتی سوبل این وانت‌ها در معابر شهری که موجب ایجاد ترافیک‌های طولانی و سرگردانی و اتلاف وقت راننده‌گان شده بود، این واحد با همراهی مدیر حمل و نقل شهرداری مهاباد طی یک گشت‌زنی جامع ۹ نقطه از شهرک کارمندان تا چهارراه نبوت را مکانی‌یابی کرد.
وی افزود: شهرداری با تشکیل جلسه کمیته ساماندهی مشاغل مزاحم با همراهی فرماندهی نیروی انتظامی و پلیس راهور مهاباد تصمیماتی را اتخاذ کرد و در چند روز آینده به دور از اقدامات و تصمیمات دفعات پیش در جهت ساماندهی این صنف عملی خواهد شد.
اسلوب تصریح کرد: مکان‌هایی که فعلا برای این صنف در نظر گرفته شده است با اجرای این طرح، وانت‌های مستقر در محدوده میدان ساعت و چهارراه نبوت یک قطعه زمین خالی در خیابان کم تردد جنب خانه بهداشت قدیم بداق سلطان، برای وانت‌های مستقر در خیابان کلینیک خاتم‌النبیا، زمین ورزشی والیبال ورودی پارک ملت، وانت‌های مستقر در خیابان شورا، لاین کندرو جنب هتل تارا تا ترمینال سواری‌ها و برای وانت‌های مستقر در شهرک کارمندان، در لاین کند‌رو این خیابان توقف می‌کنند.
وی اضافه کرد: نیروهای تعیین شده در طول روز بر مکا‌ن‌های پاکسازی شده نظارت خواهند کرد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، راننده خاطی با جرایم سنگینی روبرو خواهد شد و در صورت تکرار، مطابق قانون نسبت به توقیف خودرو ایشان اقدام می‌شود.
سرپرست واحد پیشگیری از تخلفات ساختمانی و اجرائیات شهرداری مهاباد در ادامه اظهار کرد: با توجه به اینکه اقدامات صورت گرفته تاکنون نتوانسته‌اند عملاً پیشرفتی داشته باشند و فقط جنبه طرد کردن وانت‌ها را درپی داشت، نیروی انتظامی و راهور این بار به صورت ثابت نیرو در اختیار شهرداری قرار خواهند داد و این مسئله به صورت کلی حل خواهد شد.
دلشاد اسلوب در پایان خاطرنشان کرد: اجرای این طرح در جهت آسایش و روانسازی ترافیک شهری برای شهروندان است و انتظار می‌رود که صاحبان این مشاغل با شهرداری همکاری‌های لازم را به عمل آورند.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۰/۱۲/۳
در این اوضاع بد اقتصادی، در این شرایط کرونا،. در این اوضاع گرانی و بدبختی و درماندگی مردم،. در این شرایط بیکاری،. کرایه خانه های نجومی، هزینه های سرسام آور زندگی واقعا به جای اینکه در فکر مردم باشند،. در فکر بیکار کردن و بدبخت نمودن بیشتر مردم هستند.تیغ بررران گر بهت داد روزی چرخ گردون
هر چه میخواهی ببر اما مبر نان کسی
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شورش ۱۴۰۰/۱۲/۳
شهرفقط مال ثروتمندهاست؟؟؟؟؟؟
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

رضا کامروایی ۱۴۰۰/۱۲/۳
انشااللە کە کار کارشناسی شدەای باشد و سلیقە و رانت آنرا برهم نزند.
این طرح شامل وانتی کە روبروی بانک مسکن مرکزی توقف میکند و اغلب هویچ میفروشد و تازگی بە دو وانت تبدیل شدە هم میشود ؟

نظر خود را براي ما ارسال كنيد