تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۸ بهمن ساعت ۱۹:۱۶ بازدید: 736      نظرات: 0      کد مطلب: 17684

پرواز بلند زاگرس/ نماینده کرمانشاه مجددا لیگ برتری شد


به گزارش هاژه ،تیم هندبال زاگرس اسلام آباد غرب کرمانشاه، در مرحله نیمه نهایی دور نهایی لیگ دسته یک هندبال ایران، با نتیجه 31 بر 25 تیم مهرگان کاشان را شکست داد و با صعود به فینال، بلیت لیگ برتر هندبال را رزرو کرد.
زاگرس در دور اول، در گروه الف با تیم های پرواز اصفهان، هیات میناب، هیات بانه و فراز بام خاییز دهدشت هم گروه بود.
در این رقابت ها که به میزبانی اصفهان برگزار شد، تیم زاگرس اسلام آباد غرب در گام نخست برابر تیم پرواز اصفهان به تساوی دست یافت اما در ادامه توانست با عملکردی درخشان با پیروزی از سد تیم های هیات میناب، هیات بانه و فراز بام خاییز دهدشت عبور کند تا به عنوان تیم صدرنشین به جمع هشت تیم برتر مرحله بعد رقابت ها صعود کند.
شاگردان علیرضا بکماز، در دور نهایی مسابقات که به میزبانی استان شیراز برگزار شد، در دور گروهی با اقتدار گیتی پسند اصفهان، شهید چمران لارستان و درنا مراغه را شکست دادند و به نیمه نهایی صعود کردند.
نماینده کرمانشاه در دیدار مقابل مهرگان کاشان، با اختلاف 6 گل به برتری رسید و موفق شد با صعود به فینال مسابقات، صعود خود به لیگ برتر هندبال را قطعی کند تا نماینده اسلام آباد غرب پس از یک فصل دوری از لیگ برتر، دوباره به این مسابقات برگردد.
گفتنی است زاگرس تنها نماینده لیگ برتری استان کرمانشاه در هندبال بود که فصل گذشته، با وجود پرداخت ورودی مسابقات، به دلیل ابتلای چند تن از بازیکنان خود به کرونا، ناچار به انصراف از مسابقات شد و امسال بر اساس قانون فدراسیون در لیگ دسته اول شرکت کرد که با بردهای مقتدرانه توانست بار دیگر به لیگ برتر هندبال صعود کند.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد