تاريخ: ۱۴۰۰ سه شنبه ۱۹ بهمن ساعت ۱۷:۵۲ بازدید: 1468      نظرات: 1      کد مطلب: 17617
اجرای روان‌سازی ترافیک در بخش مرکزی

خودروهای پارک دوبل در مهاباد توقیف می شوند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان مهاباد از توقیف خودروهای پارک دوبل در مرکز شهر مهاباد خبر داد.

سرهنگ حاتم ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: به منظور روان‌سازی ترافیک در بخش مرکزی شهرستان مهاباد خودروهای پارک دوبل در سطح میادین وخیابان‌های پر ترافیک شهر توسط راهنمایی و رانندگی  توقیف و با چرثقیل روانه پارکینگ می‌شوند.

وی افزود: در راستای اجرای مصوبلات شورای ترافیک شهرستان، 3 دستگاه جرثقیل توسط شهرداری برای توقیف و انتقال خودروهایی که بورت دوبله پارک شده‌اند اختصاص یافته و تیمی متشکل از راهنمایی و رانندگی، نیروی انتظامی و واحد ترافیک شهرداری مهاباد رانندگان متخلف را اعمال قانون می‌کنند.

ابراهیمی تصریح کرد: خیابان‌های کم عرض بخش مرکزی و تعداد خودروهای مازاد بر ظرفیت شهرستان، شرایطی را فراهم کرده که ناگزیر به برخورد با متخلفان هستیم و این اقدام در راستای حفظ حقوق شهروندان مهابادی صورت می‌گیرد.

وی اضافه کرد: هدف اصلی از بکارگیری جرثقیل و اعمال قانون، روان سازی ترافیک و باز کردن گره‌های ترافیکی است که توسط برخی رانندگان ایجاد می‌شود و این امر با استقبال شهروندان همراه بوده است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان مهاباد در ادامه از توقیف 15 خودرو و انتقال آنها به پارکینگ خبر داد و گفت: رفع توقیف خودرهای توقیف شده مستلزم پرداخت عوارض، بیمه نامه و پرداخت خلافی است.

وی در پایان افزود: حمل خودروهای نمایشگاه ها و همچنین خودروهایی که به صورت دوبل و غیرمجاز در سطح شهر توقف می‌کنند به پارکینگ‌ها می تواند عامل بازدارنده‌ ای برای جلوگیری از تخلف باشد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۰/۱۱/۱۹
مسول مهابادتوروخدااگه خودت رومسول میدانی بدادخیابان سرداران برس اون وقت میگم شهرم مسول داره

نظر خود را براي ما ارسال كنيد