تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۲۰ دي ساعت ۲۰:۴۳ بازدید: 571      نظرات: 0      کد مطلب: 2749

انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر در بوکان


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر در بوکان خبر داد.
سامان غنی‌زاده روز دوشنبه 20 دیماه اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی از شناسایی محل مورد نظر خبر داد و تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی نامحسوس، محل مورد شناسایی و پس از کسب مجوز قضائی نسبت به بازرسی از محل مورد نظر، اقدام شد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: پس از بازرسی از محل مورد نظر، مقدار چهار کیلو و 9 گرم حشیش، 40 گرم شیره تریاک کشف شد.
این مسؤول با اشاره به دستگیری تمام افرادی که در این زمینه فعالیت داشتند، اظهار داشت: در این خصوص چهار نفر از عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر در بوکان دستگیر شدند.
غنی‌زاده با بیان اینکه در این خصوص پرونده مقدماتی نیز تشکیل شد، اعلام کرد: افراد مذکور با تشکیل پرونده مقدماتی، راهی مراجع قضای شهرستان بوکان شدند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی بر همکاری هر چه بیش‌تر مردم در این زمینه تاکید کرد و گفت: لازم است مردم نیز در صورت مشاهده چنین مواردی موضوع را با پلیس درمیان بگذارند.
این مسؤول بر مبارزه جدی با سوداگران مرگ اشاره کرد و افزود: لازم است با قاچاق، تهیه و توزیع مواد مخدر به صورت جدی کار شود و در این میان پیشگیری مقدم بر درمان است.
منبع: فارسارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد