تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۲۵ دي ساعت ۱۶:۵۸ بازدید: 1897      نظرات: 1      کد مطلب: 17424
دستِ پُر بنیاد اُم الایتام در مهاباد

کلنگ‌زنی چندین پروژه آموزشی و تربیتی با همت یک خیّر


بە گزارش پایگاە خبری هاژە، روز شنبە ۲۵ دیماە ۱۴۰۰، مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد از کلنگ‌زنی چندین پروژه آموزشی، تربیتی و فرهنگی خیرساز در این شهرستان خبر داد.

کریم سلیمانی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد به خبرنگار هاژه گفت: امروز با همت دکتر مناف فکور و به میمنت سالروز تولد همسر مرحومه ایشان، سیده جمیله حسینی، پروژه مجتمع مشاوره و روانشناسی با کاربری مجمع خیرین، کانون بازنشستگان آموزش و پرورش، سالن اجتماعات، سالن ورزشی و دارالقرآن کلنگ‌زنی شد.

وی افزود: آقای فکور، خیر گرانقدر مهابادی، متعهد شدەاند نسبت به ساخت و تجهیز دو مدرسه دو کلاسه در روستاهای سولغه و ئاغاسور و همچنین تعمیر و تجهیز مدرسه شهر خلیفان اقدام کنند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد همچنین از بازپیرایی و تجهیز اردوگاه تفریحی، آموزشی و فرهنگی شهید قدوسی مهاباد به همت این خیر مهابادی خبر داد.

امیر قادری، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در حاشیه این مراسم به خبرنگار هاژه گفت: دولت، انگیزه و نیت خیرینی همچون آقای فکور را به عنوان یک سرمایه محسوب و آن را بسیار محترم می‌شمارد.

وی افزود: دولت نسبت به حمایت از کسانی که مال و سرمایه خود را در راه اعتلای فرهنگ و دانش صرف می‌کنند و همچنین نسبت به افزایش سرانه فضای فیزیکی آموزش دغدغه دارند، تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.

بنیاد ام‌الایتام، نام نهاد خیریەای است که اجرای پروژه‌های فوق را بر عهدە گرفته. بنیادی که توسط مناف فکور و طبق برنامه‌ها و وصایای مرحومه سیده جمیله حسینی، خیر و معلم بازنشسته مهابادی، جهت کمک به نیازمندان و کودکان بی‌سرپرست تاسیس شدە است. این بنیاد ١٧ شعبه در سراسر ایران دارد و قرار است به زودی شعبەای دیگری را نیز در مهاباد راه‌اندازی کند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۰/۱۰/۲۵
جۆانە ۆشاێانی ڕێزە ئەۆ جۆڕە ۆەسێتانە ئەنجامدانیی لە لاێان هاۆژینەكەێەۆە

نظر خود را براي ما ارسال كنيد