تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۱۹ دي ساعت ۹:۵۶ بازدید: 2519      نظرات: 0      کد مطلب: 17366

وریا غفوری به سیم آخر زد؛ افشای دست‌های پشت پرده


 

 تهران؛ 48 ساعت در تسخیر وریا غفوری! :: ورزش سه
 
استقلال در هفته چهارهم رقابت‌های لیگ برتر موفق شد در دیداری تماشایی با نتیجه ۳ بر ۲ از سد مس رفسنجان عبور کند و به صدرنشینی اش در رقابت‌های لیگ برتر ادامه دهد. این بازی در شرایطی برای آبی‌های پایتخت به پایان رسید که بعد از مدت ها، وریا غفوری، کاپیتان این تیم به میدان رفت.

به گزارش هاژه، وریا که مدت‌ها بود به دلیل مصدومیت در ترکیب اصلی قرار نمی‌گرفت بعد از ورودش به زمین دوباره بازوبند کاپیتانی را بر بازو بست تا نقش رهبر تیمش را در زمین مسابقه ایفا کند. البته که بخش اصلی کاری که او روز گذشته انجام داد مربوط به صحبت‌های تندوتیز بعد از بازی اش بود. او که به وضوح از حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا ناراحت به نظر می‌رسید گفت: «: فوتبال ما بار‌ها اگر شنیده باشید از سوی بازیکنان و مربیان یک فوتبال آماتور است که به دنبال این هستیم که سر و شکل حرفه‌ای به آن بدهیم. این اتفاق از یک طرف فاجعه بود، اما از طرفی امیدوارم کسانی که خودشان را به خواب زدند و ماستمالی می‌کردند بیدار شوند و یک سامانی به این فوتبال بدهند.»

انتقاد از ماستمالی کردن امور فقط بخشی از صحبت‌های وریا بود، چون او در ادامه از دست‌های پشت پرده حرف زد و گفت: «بالاترین نهاد ورزش، وزارت ورزش است، بالاترین شخص هم وزیر ورزش است. شما بروید مصاحبه‌ها را ببینید. بار‌ها حرف از خصوصی سازی زده، اما این اتفاق نیفتاده است. خب این دست‌های پشت پرده است که نمی‌خواهد استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند و به دنبال این هستند و دوست دارند یک فوتبال بی شخصیت و محتاج که توان ندارد و دست گدایی دراز کند و کاسه چه کنم دستش بگیرد. از اینور و اونور یک قطره پولی بریزند و همینطور بدهکار باشد. دست پشت پرده همان است که نمی‌گذارند فوتبال به اهالی ورزش سپرده شود.»برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد