تاريخ: ۱۳۹۵ جمعه ۱۷ دي ساعت ۱۹:۱۶ بازدید: 660      نظرات: 1      کد مطلب: 2712

دستگیری دو قاتل مسلح بعد از 8 سال در ایلام

دو قاتل مسلح بعد از 8 سال در شهرستان دهلران استان ایلام دستگیر شدند.


درپی نشر خبرهایی مبنی بردستگیری متهمین فراری پرونده سرقت مسلحانه و قتل عمد در روزهای اخیر، به سراغ بازپرس دادگستری دهلران رفتیم .
به گزارش هاژه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالکریم سبزواری بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان دهلران ؛ از دستگیری دو متهم فراری  که 8سال پیش در یکی از روستاهای شهرستان دهلران اقدام به سرقت مسلحانه و قتل عمد کرده بودند خبرداد و گفت : یکی از متهمین سال گذشته دستگیر و دو متهم دیگر اخیرا در استان همجوار در دام قانون گرفتارشدند. 
عبدالکریم سبزواری درخصوص جزییات پرونده گفت:حدود 8سال پیش (سال1387) سه سارق مسلح در حین سرقت احشام در یکی از روستاهای شهرستان دهلران با اسلحه کلت کمری مالک احشام را به قتل رسانده و متواری میشوند  که یک نفر از متهمان در زمستان سال گذشته  دستگیر شد. 
وی افزود: با تحقیقات مکرر و پیگیری های لازم محل اختفای دو همدست دیگر متهم به قتل عمد کشف شد که با اعزام  اکیپ هایی از ماموران انتظامی شهرستان دهلران و پس از  همکاری وهماهنگی قبلی با مقامات قضایی و انتظامی بخش شاوور از شهرستان شوش (استان خوزستان)  طی  عملیات ترکیبی  بعد از 8 سال در یکی از روستاهای دور افتاده متهمان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
 
بازپرس دادگستری دهلران بابیان اینکه متهمان درحال حاضر با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند اظهار داشت: تحقیقات مقدماتی از متهمان دستگیر شده در حال انجام است و متهمان در تحقیقات اولیه ارتکاب جرم را پذیرفته اند.
 
وی ادامه داد: با اتمام  روند دستگیری کلیه متهمان و پس از تکمیل تحقیقات پرونده جهت صدور حکم  به محاکم  مربوطه ارسال  می شود. 
به گفته ی بازپرس سبزواری متهمین دستگیر شده علاوه بر پرونده ی قتل عمد و سرقت مسلحانه به بیش از ده فقره سرقت دیگر نیز متهم هستند.
بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان  دهلران با تاکید بر  تلاش دستگاه قضایی شهرستان برای برگزاری  فرایند کامل دادرسی مبتنی بر قانون ،عدالت ،انصاف و رضایتمندی مردم گفت:  دستگاه قضایی این شهرستان باهمکاری نیروهای انتظامی و امنیتی تمام تلاش خود را برای حفظ نظم عمومی  و صاینت از امنیت شهروندان را بکارمی گیرد .
وی در پایان افزود: باتوکل برخداوند متعال و تلاش مامورین و دستگاه قضایی هیچ متهمی برای همیشه نمیتواند از چنگال قانون متواری باشد وبالاخره در دام قانون گرفتارخواهد شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

شهر وند ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
دست مریزاد به همه مامرین وخدمتگذاران..اما خواهشن طوری اعمال قانون شود که با پاتی بازی ویا شفارش ور....ش...و...ه...قاتلین ازاد نشوند وبه ریش همه بخندند.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد