تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۶ دي ساعت ۱۰:۴۳ بازدید: 905      نظرات: 2      کد مطلب: 2692

طراحی لباس هوشمند بدست دانشجویان مهابادی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، ارائه ی لباس آموزشی هوشمند یکی از طرحهایست که از طرف دانشجویان علمی کاربردی مهاباد در اولین استارتاپ ویکند ایران شرکت داده شده است.

گروه 11 نفری متشکل از دانشجویان دانشگاه و متخصصان این امر، برای مسابقه اولین مدرسه کسب و کار (استارت آپ) دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان غربی در ۱ دی ماه ۱۳۹۵ به ارومیه اعزام شدند.

 

در این گروه اعزامی که متشکل از تیم دختران آفتاب بود، توانست در روز اول از بین ۷۶ ایده اولیه خام (۱۴۷ نفر شرکت کننده)، هر دو تیم دانشگاه، عضو ۱۲ تیم انتخاب شده برای ۳ روز کامل آموزش و ایجاد یک کسب و کار جدید در ۵۴ ساعت انتخاب گردیدند.

در پایان مسابقات به تاریخ ۳ دی ماه ۱۳۹۵ نیز تیم (دختران آفتاب) دانشگاه علمی کاربردی مهاباد ۳ با ایده لباس های هوشمند توانست رتبه دوم از بین کلیه تیم ها (۱۴۷ نفر شرکت کننده – ۷۶ ایده اولیه – ۱۲ ایده نهایی) احراز نماید.

تیم اعزامی دانشگاه جامع علمی کاربردیی مهاباد ۳ در بین ۳ تیم برگزیده تنها تیم جنوب استان بود.

این طرح که لباس آموزشی هوشمند میباشد به رطوبت و دما حساس است. همچنین اثرات این محصول موجب آرامش خانواده ها و افزایش اعتماد بنفس کودکان خواهد شد و محصولات دیگر شامل لباس سالمندان، آتش نشانان و ... نیز شامل می شود. 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حسین ۱۳۹۵/۱۲/۲۰
من ایده خامی برای طراحی لباس همه کاره وجامع دارم اگرایده خام آن بنام خودم ثبت سود ونام من ازقلم نیافتد،وسهم حق مالکیت ایده برایم محفوظ باشدبرایتان بفرستم ۰۹۱۳۲۵۱۲۷۵۳
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۱۰/۱۶
عالی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد