تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۳ آذر ساعت ۱۹:۲۱ بازدید: 341      نظرات: 0      کد مطلب: 16996
لیگ دسته سوم فوتبال ایران‌‌

دو امتیاز حاصل تلاش کوردها در هفته اول; کاویان نقده در زمین حاضر نشد


هفته نخست لیگ دسته سوم فوتبال ایران با انجام 30 دیدار در پنج گروه برگزار شد و تیم های کورد حاضر در این رقابت ها از کسب سه امتیاز ناکام ماندند.

در یکی از این دیدارها و از گروه سوم تیم آبیدر سنندج در استادیوم شهید ملک نیا میزبان تیم بنادر دریانوردی انزلی بود و مقابل میهمان خود با نتیجه تساوی 1 بر 1 متوقف شد.


در دیگر دیدار برگزار شده این گروه تیم شهدای گروس بیجار دیگر نماینده استان کوردستان با نتیجه 2 بر صفر مغلوب میزبان خود تیم اتحاد محمدیار شد.

در همین گروه بازی تیم های کاویان نقده و شاهین دهداری تهران که قرار بود طبق برنامه اعلام شده به میزبانی کاویان برگزار شود، بدلیل عدم حضور میزبان و با رأی ناظر بازی لغو گردید.

در گروه چهارم نیز تیم شرهانی دهلران به عنوان نماینده استان ایلام در استادیوم شهید شیرودی دیر مقابل تیم صفاجوان گستر دیر با نتیجه 3 بر 1 شکست خورد.

تیم زاگرس جوانرود کرمانشاه هم در استادیوم تختی این شهر مقابل میهمان خود تیم پرسپولیس برازجان 2 بر 1 شکست خورد.

دیدار تیمهای گهر نوین درود و وحدت ایوان به عنوان دیگر نماینده استان ایلام نیز پس از نود دقیقه تلاش با تساوی بدون گل به پایان رسید.

شایان ذکر است هفته دوم رقابتهای لیگ دسته سوم ایران طبق برنامه اعلام شده سازمان لیگ طی روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته آینده (هشتم و نهم آذر ماه) پیگیری خواهد شد.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد