تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۵ دي ساعت ۲۲:۲۷ بازدید: 1041      نظرات: 2      کد مطلب: 2686
شهردار خلیفان در گفتگو با هاژه

توسعه و پیشرفت خلیفان در گرو همت همگانی


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز چهارشنبه 15 دیماه شهردار خلیفان در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار داشت: از دلایل ایجاد شهرهای جدید کاهش تمرکززدایی بر روی شهرهای بزرگ است، ولی متاسفانه با مهاجرت مردم از روستاها به داخل شهرها مشکلات فراوانی ایجاد می گردد.

 

خالند محمودیان همچنین در خصوص شهر خلیفان افزود: متاسفانه هنوز مثل یک شهر ساختارها تعریف نشده است و از طرف دیگر مسئولین در قبال توسعه شهر خلیفان کمتر احساس مسئولیت کرده‌اند و به جای پیشرفت، این شهر روند پس ‌رفت را طی کرده است.

شهردار خلیفان در ادامه خاطر نشان ساخت: توسعه شهر خلیفان به تنهایی از دست شهردار ساخته نیست بلکه همه با هم باید دست در دست هم دهیم و شهروندان هم باید در قبال این مسئله احساس مسئولیت کنند و ما هم مثل یک پیام آور بین مردم و مسئولین موظفیم که امکانات لازم را برای توسعه خلیفان مهیا سازیم.

وی در رابطه با عدم توسعه شهر خلیفان خاطر نشان ساخت: متاسفانه شهر خلیفان نقشه "هادی شهری" ندارد و تا به حال از روی نقشه "هادی روستایی" بدان نگریسته و کار شده است. خوشبختانه طی نشست هایی که انجام داده ایم طرح مطالعاتی آن صورت گرفته و اعتبارات لازم تخصیص داده شده تا محدوده جغرافیایی شهر تا 25 هکتار گسترش یابد که با توسعه آن فضای آموزشی و امکانات اداری، معابر و خیابانها مشخص می شوند.

شهردار خلیفان ادامه داد: عده ای از افراد داوطلب سرمایه گذاری هستند که این اشتغال را با خود به دنبال خواهد داشت. برای همین مسئولین باید ما را بیشتر همراهی کنند چون در اینجا زمینه "با توجه به پتانسیل های منطقه"، امکانات و نیروی کار فراهم است که با توسعه آن درآمد ایجاد می شود و مردم هم ماندن را بر رفتن ترجیح می دهند.

محمودیان در تشریح برنامە‌های عمرانی و خدمات رسانی خویش بە توسعە فضای سبز و مبلمان شهری، تبدیل وضعیت آب و فاضلاب روستایی خلیفان  به آب و فاضلاب شهری، احداث کتابخانه عمومی در خلیفان، مرمت و بازسازی مکانهای ورزشی موجود، احداث کارگاههای کوچک تولیدی در بخش کشاورزی، آسفالت کوچه‌ها و معابر باقیمانده اشاره نمود.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

1
0
پاسخ به این اظهارنظر

ناسر مەهابادی ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
سڵاو وڕێز وحورمەت بۆ جەنابی شارەداری خۆشەویست وێڕای دەست خۆشی لە بەڕێزیان بۆ کۆی گشتی وتەکانیان
سپاس وپێزانین بۆ ئەرکناسی و خۆ بە بەرپرس زانی ئەو خۆشەویستە لە هەمبەر هەوڵ و تێکۆشانیان و گەڵاڵە و پرۆگرامەکانیان
دووبارە فەخر بە خۆم دەکەم کە هاوشایراتانم ،
جێگە وپێگەی جەنابتان زۆر لەۆانە لەسەرترە

ئاواتە خوازم هەمیشە پایدار و سەربەرزبن بۆ شار و گوندی مەڵبەندی گەورکایەتی

سپاس وپێزانین بۆ هەواڵنێری هاژە بۆ تێکۆشان و بڵاوکردەوەی هەواڵەکانی ناوچەی مەهاباد و پارێزگای ڕۆژئاوایی ئازەربایجان
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

دلوڤان ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
اقای محمودیان مدیری کارامد وشایسته هستند.وباتوجه به شناختی که از ایشان دارم میتواند وضعیت شهر محروم خلیفان را بسیار بهبود ببخشدوباعث ابادانی وپیشرفت هرچه بیشتر منطقه گردد

نظر خود را براي ما ارسال كنيد