تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۲ آبان ساعت ۱۲:۵۱ بازدید: 6771      نظرات: 2      کد مطلب: 16848

یک منزل مسکونی 2 طبقه در مهاباد فروریخت


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان مهاباد از تخریب یک منزل مسکونی در این شهر بدلیل عدم کیفیت سازه خبر داد.

رحمان احمدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: دقایقی پیش ساختمان 2 طبقه منزلی مسکونی در انتهای محله کوی دانشگاه(مجبورآباد) فروریخت.

وی با بیان اینکه نیروهای این سازمان برای ایمن‌سازی بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند، افزود: این حادثه بدلیل اینکه ساکنین در منزل حضور نداشتند تلفات جانی نداشته اما تمامی ساختمان تخریب شده است.

احمدی تصریح کرد: علت این تخریب بدون دخالت، در دست بررسی است اما به نظر می‌رسد که عدم کیفیت سازه و بارش باران موجب سست شدن پی‌های این ساختمان شده است.

وی اضافه کرد: یک زمین نیز در جوار این منزل مسکونی بصورت محدود خاکبرداری شده و اما عمق آن به 1 متر نمی‌رسد.

 
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان مهاباد در پایان اظهار کرد: اگرچه سازه این ساختمان بتنی بوده و عمر آن زیاد نیست، اما به نظر می‌رسد کیفیت سازه استاندارد لازم را نداشته است.

برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سیا ۱۴۰۰/۱۰/۱
چشم
اما دعای ما تا از فرهنگیان به شما برسه.قطعا کار از کار گذشته.شما بامالک زمین حرف بزنید.اگرنه از طریق اداره ثبت یا دفاتر مراجع قضایی برای مالک اظهارنامه ارسال کنید.اظهارنامه، نوشته‌ای است که مطابق مقررات قانونی تنظیم می‌شود و به صراحت ماده ۱۵۶ قانون آیین دادرسی مدنی، از راه‌های رسمی مطالبه‌ حق به شمار می‌رود. به عبارت دیگر، ارسال اظهارنامه مقدمه‌ای است برای مطالبه‌ی بعضی حقوق.البته اگر واقعا جای نگرانی بود مالک کوتاهی نمی کرد.
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حمیرا ۱۴۰۰/۸/۱۲
دراثرسهل انگار درنوع ساخت وهمجنین خاکبرداری همجوارروی داده درروبروی مسجد حاج حسن🏭 منطقه ارمنیان یک قطعه زمین ۴ ماه میشود خاکبرداری شده ورهاشده فقط دعا کنید😞

نظر خود را براي ما ارسال كنيد