تاريخ: ۱۳۹۵ سه شنبه ۱۴ دي ساعت ۱۱:۱۵ بازدید: 1037      نظرات: 5      کد مطلب: 2670
سر مربی تیم در گفتگو‌با هاژه

آخرین وضعیت تیم والیبال مقاومت فرمانداری مهاباد قبل از عزیمت به همدان تشریح شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، در لیگ دسته یک والیبال کشور، والیبال مقاومت فرمانداری مهاباد و اتحاد جوان همدان فردا عصر 15 دیماه در همدان به رقابت خواهند پرداخت. 

این مسابقه درحالی برگزار خواهد شد که تیم والیبال مقاومت فرمانداری با جذب 3 بازیکن جدید توانسته پله پله به صدر جدول نزدیک شود و با امید به پیروزی در بازی فردا رویای دوم جدولی را برای خود محقق سازد.

نکته دیگری که می توان به آن اشاره کرد همراهی هواداران پرشور مهابادی است که با چند اتوبوس در بازی خارج از خانه نیز تیم خودت را همراهی خواهند کرد، که خیلی از تیم های لیگ دسته یک از داشتن آن بی نصیب هستند.

تیم والیبال مقاومت فرمانداری در حال حاضر با اختلاف تفاضل با 18 امتیاز در رده سوم قرار دارد و اتحاد جوان همدان نیز با 17 امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

سرمربی تیم والیبال مقاومت فرمانداری مهاباد پیش از عزیمت به همدان در گفتگو با خبرنگار ورزشی هاژه اظهار کرد: بعد از برد مقابل تیم کاله آمل که تیم ریشه دار و با امکانات لیگ، بازیکنان با روحیه ای بالا و با اعتماد به نفسی بیشتر خود را برای بازی با اتحاد جوان همدان آماده کرده اند.

صادق امیری به عملکرد بسیار خوب بازیکنانش در چند بازی گذشته اشاره کرد و گفت: برای برد به همدان خواهیم رفت و این توان را در بازیکنانم می بینم که با عملکردی مثبت 3 امتیاز شیرین بازی را دوباره تقدیم هواداران کنیم.

وی در ادامه با تشکر از موسسه سپهر برای پیش قدم برای حمایت و اسپانسری تیم از مسئولان خواست تا هرچه زودتر روال اداری آن تکمیل شود و مشکلات باقی مانده تیم را به گونه ای پایان دهند که بازیکنان بتوانند با خیالی آسوده و تمرکز بالا بازی کنند.

فرهاد یولمه یکی از بازیکنانی است که به تیم پیوسته و همواره مورد شویق هواداران برای عملکرد مثبتش در بازی قرار گرفتهه است. وی که در بازی مقابل کاله آمل نیز عملکرد بسیار خوبی داشت به دلیلی سرما خوردگی شدید بعد از بازی به درمانگاه منتقل شد.

فرهاد در گفتگو با خبرنگار ورزشی هاژه از دلایلش برای پیوستن به تیم مقاومت فرمانداری مهاباد سخن گفت و حمایت هواداران و عشق به تیم والیبال مقاومت را از دلایل این پیوستن عنوان کرد.

وی که در تیم سوپر لیگی هاوش بازی می کرد بعد از دعوت به مقاومت فرمانداری پیوست و همواره از سوی هواداران با فریاد فرهاد با تعصب  تشویق می شود.

گزارش: سردار زین العابدینارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

2
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۱۰/۱۷
متاسفم برای تیم اصلا خوب بازی نمیکند
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

عرفان ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
اون همه طرفدار عزیز راهی همدان شدند کاش به خاطر این هواداران بازی را می بردید واقعا الان خیلی ناراحتم
2
0
پاسخ به این اظهارنظر

امید ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
با این باخت متاسفانه شرایط بسیار سخت شد حالا مهاباد که چهارمه باید با تیم اول گروه دیگر بازی کنه که واقعا حذف کردن تیم اول گروه 2 محاله
2
1
پاسخ به این اظهارنظر

علی ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
فکر نکنم موفق بشید در همدان شکست خواهید خورد
جلال ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
به همین خیال باش
1
1
پاسخ به این اظهارنظر

محمد سبحان ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
بە هێۆاێ سەڕکەۆتن

نظر خود را براي ما ارسال كنيد