تاريخ: ۱۴۰۰ سه شنبه ۲۳ شهريور ساعت ۱۲:۵۱ بازدید: 3031      نظرات: 0      کد مطلب: 16557

بزرگترین باند قاچاق سلاح و مهمات در مهاباد منهدم شد


به گزارش هاژه، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند بزرگ قاچاق سلاح و مهمات و کشف 31 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در شهرستان مهاباد خبر داد.
سردار مسعود خرم نیا فرمانده انتظامی آذربایجان غربی اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت اشخاصی به هویت معلوم در زمینه قاچاق و فروش سلاح در سطح شهرستان مهاباد بنا به حساسیت آن رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.
خرم نیا افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با اشراف اطلاعاتی و با انجام اقدامات فنی پلیسی در نهایت موفق شدند یکی از متهمان را شناسایی و پس از کسب مجوز قضایی طی یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش در یکی از روستاهای اطراف این شهرستان دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی ادامه داد: در بازرسی صورت گرفته از مخفیگاه متهم 25 قبضه سلاح جنگی کلت، 2 قبضه سلاح جنگی کلاشینکف و 4 قبضه سلاح شکاری غیر مجاز با هزار فشنگ جنگی و 34 تیغه خشاب کلت کمری کشف و ضبط شد.
وی با اشاره به اینکه متهم در تحقیقات پلیسی به قاچاق سلاح و فروش آن با همکاری چند نفر دیگر از هم دستانش معترف شد، تصریح کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد و تلاش برای دستگیری سایر اعضای باند همچنان ادامه دارد.
سردار خرم نیا همچنین خاطرنشان کرد: پلیس به طور جد با عاملان فروش و سلاح غیرمجاز برخورد شدید خواهد کرد و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده این گونه موارد سریعا موضوع را به پلیس از طریق سامانه 110 در میان بگذارند.
عکس تزئینی است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد