تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۱ شهريور ساعت ۱۷:۳۰ بازدید: 2103      نظرات: 2      کد مطلب: 16545

کشف انبار احتکار داروی کرونا در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه،  فرمانده انتظامی مهاباد از کشف بیش از یک میلیون قلم انواع دارو‌های احتکار شده موثر در بهبود کرونا با عملیاتی ضربتی پلیس در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ محمد توحیدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر دپو و نگهداری مقادیر قابل توجهی دارو توسط اشخاصی به هویت معلوم در یک باب انباری در سطح شهرستان مهاباد بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات اولیه موفق به شناسایی محل دپوی دارو‌های انسانی شده و با هماهنگی مرجع قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه، در بازرسی از انبار شناسایی شده یک میلیون و ۳۴ هزار قلم انواع دارو‌های انسانی موثر در بهبودی کرونا که به صورت غیر مجاز دپو شده بودند را کشف کردند.
توحیدی  با اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش دارو‌های کشف شده 200 میلیون تومان برآورد شده است، اضافه کرد: در این راستا یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد با تاکید بر اینکه برخورد قاطع با سودجویان از اولویت اصلی پلیس است، از مردم خواست: در صورت اطلاع از محل احتکار با قاچاق هر گونه دارو، سرم و سایر اقلام بهداشتی مورد نیاز مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
عکس تزئینی است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حمیرا ۱۴۰۰/۶/۲۱
این بی انصاف ها وازخدابی خبرهارا بانام ونشان معرفی کنید
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

علی انگیزه ۱۴۰۰/۶/۲۱
با عرض سلام وخسته نباشید بسیاربسیار سپاس گذار ومتشکریم از افراد پلیس که چنین انبار وچنین زالو سفتانی را در این موقعیت دستگیر نمودن دستتان درد نکند ودر پناه خدا باشید واز مقامات قضای نیز تمنا دارم وخواهشمندم چنین افرادی را به شدید ترین مجازات وجریمه محکوم کند اگر میشه اینها را ازمون پزشکی نمایند ببینند که اینها واقعا در سینه هایشان قلب دارن که در این موقعیت حساس بخاطر پول نامرد چنین خیانتی را به مردم بکنند بازم متشکریم دلاوران نیروی انتظامی ومتشکرم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد