تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۸ شهريور ساعت ۱۲:۳۷ بازدید: 1510      نظرات: 0      کد مطلب: 16528
افزایش واردات واکسن به شهرستان

تزریق واکسن کرونا در مهاباد رکورد زد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد آخرین وضعیت واکسیناسیون شهرستان را تشریح کرد.
دکتر بهاءالدین حسینی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: استقبال خوبی از تزریق واکسن کرونا در شهرستان مهاباد شده و امروز هم 12 هزار واکسن سینوفارم به شهرستان مهاباد وارد می‌شود.
وی افزود: تاکنون 45 هزا رو 12 دوز واکسن کرونا دوز اول در شهرستان مهاباد تزریق شده است.
حسینی تصریح کرد: تعداد 24 هزار و 86 واکسن دوز دوم نیز تا روز گذشته تزریق شده و تزریق واکسن در تمامی پایگاه‌های این شهرستان در حال انجام است.
وی اضافه کرد: روز گذشته با تزریق 2 هزار و 221 واکسن دوز اول و تزریق 635 واکسن دوز دوم، رکورد جدیدی در تزریق واکسن در این شهرستان ثبت شده است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد در ادامه اظهار کرد: درحال حاضر کل مراکز روستایی، 3 مرکز تجمیعی و مراکز خدمات سلامت فرهنگیان و بداق سلطان برای تزریق واکسیناسیون فعال است و در روزهای آینده تعداد مراکز تزریق واکسن با توجه به استقبال گسترده شهروندان افزایش می‌یابد.
بهاءالدین حسینی بار دیگر نسبت به کاهش استفاده از ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بین شهروندان هشدار داد و گفت: ظرفیت بیمارستان این شهر تکمیل شده و این درحالیست که شمار مبتلایان در مهاباد همچنان رو به افزایش است، لذا بصورت جدی از شهروندان می‌خواهیم برای حفظ سلامت خود و خانواده نسبت به تزریق واکسن و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدام نمایند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد