تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۱۳ شهريور ساعت ۱۸:۵۱ بازدید: 776      نظرات: 0      کد مطلب: 16505

مشکلات متعدد، مسوولان مهاباد را به تاناکورای خرده کشاند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بدنبال درخواست‌های مکرر کسبه تاناکورای خرده برای حل مشکلات این مجتمع، صبح امروز هیاتی از مسوولان شهرستان مهاباد متشکل از نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و رییس شورای شهر و روسای شرکت‌های خدمات رسان با حضور در تاناکورا، مشکلات این مجتمع را مورد بررسی قرار دادند.

هیوا کریمی عضو شورا و هیات امنای تاناکورای خرده مهاباد در این خصوص در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: بازدید مسوولان از این مجتمع در راستای حل پاره‌ای از مشکلات تاناکورای خرده صورت گرفته و مسوولان با بازدید از نقاط مختلف این مجتمع، مشکلات متعدد آن را مورد بازدید و بررسی قرار دادند.

وی افزود: در جریان این بازدید، مسولان شهرستان و در رأس آن نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی قول‌های مساعدی برای حل مشکلات مجتمع داده‌اند و انتظار ما این است تا قبل از شروع فصل بارش حد اقل بخشی از آن عملی شود.

کریمی تصریح کرد: تعبیه ورودی به  مجتمع سورچی و متصل کردن تاناکورای خرده به مجتمع سورچی، جزو اولین مطالباتی بوده که مصوبه شورای شهر را دارد و مسوولان در این بازدید نیز تأکید کرده‌اند این مصوبه اجرا شود و در آینده‌ای نزدیک نسبت به احداث ورودی اقدام کنند.

وی با اشاره به مشکلات پارکینگ در چند ماه گذشته، اضافه کرد: پارکینگ شهرداری مهاباد نیز که از ابتدای سال‌جاری تعطیل شده قرار است بعد از پایان کارهای اداری بازگشایی شود تا معضل پارکینگ در این مجتمع گردشگر پذیر رفع شود.

عضو شورای تاناکورای خرده مهاباد در ادامه اظهار کرد: بازدید از عایق‌کاری سیستم اطفای حریق تاناکورا نیز از دیگر برنامه‌های مسوولان بود و در آن شهرداری طبق قرارداد، ملزم به عایق بندی بخش بیرونی آن شده و قرار است در اسرع وقت آن را آغاز کند،  بخشی هم که در داخل مغازه‌ها قرار دارد، توسط کسبه عایق بندی خواهد شد.

هیوا کریمی افزود: مسوولان در این بازدید قول داده‌اند، سرویس بهداشتی‌های طبقه بالا و تابلوهای برق نیز توسط شهرداری و اداره برق تکمیل و ساماندهی شوند.

وی تصریح کرد: اداره برق متعهد شده تا مالکان غرفه‌های طبقه بالا در صورت درخواست کنتور، نسبت به واگذاری اقدام نماید.

هیوا کریمی در پایان اضافه کرد: راه پله‌های دسترسی به طبقه بالای تاناکورای خرده نیز توسط شهرداری ایمن‌سازی خواهد شد.

به گزارش هاژه، مشکلات زیرساختی تاناکورای خرده مهاباد، در چند سال گذشته بارها صدای انتقاد کسبه را درآورده و بارها از مسوولان شهرستان خواسته‌اند نسبت به حل آنها اقدام نمایند.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد