تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۱۳ شهريور ساعت ۱۷:۱۶ بازدید: 369      نظرات: 0      کد مطلب: 16504
صعود تیم شاهو مهاباد به مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال استان

تشریح وضعیت تیم‌های حاضر لیگ برتر آذربایجان غربی


به گزارش هاژه، تیم فوتبال شاهو مهاباد که از هفته پنجم رقابت‌های نهایی جنوب استان، صعود خود را مسجل کرده، به مرحله نهایی لیگ برتر استان آذربایجان غربی راه یافت.

 

روز گذشته قرار بود این تیم در شهر ماکو مقابل تیم فوتبال ماکو جوان به میدان برود، که با انصراف حریف خود از رقابت‌ها منتظر تصمیم مسوولان برگزاری است تا در مورد واگذاری امتیاز این بازی و یا جایگزینی یک تیم دیگر نظر نهایی خود را اعلام کنند.

تیم فوتبال شاهو مهاباد به عنوان صدر نشین و تیم شهرداری محمدیار به عنوان تیم دوم جنوب استان به مرحله نهایی لیگ برتر استان صعود کرده‌اند.

در شمال استان نیز تیم نود نوین ارومیه بهمراه ماکو جوان به عنوان تیم‌های صعود کننده به مرحله نهایی لیگ برتر راه یافته‌اند.

با انصراف تیم ماکو جوان از رقابت‌ها، سه تیم در گردونه باقی مانده‌اند و تیم صعود کننده به لیگ دسته سوم کشور صعود خواهد کرد.

تاکنون مشخص نشده که تنها این سه تیم به رقابت خواهند پرداخت و یا تیمی دیگر جایگزین ماکو جوان می‌شود.

با صعود تیم شاهوی مهاباد، مسوولان باشگاه و تیم شاهو در گفتگویی با هاژه، آخرین وضعیت این تیم را تشریح کرده‌اند.

موسی رشیدی مدیر تیم شاهو در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: باشگاه شاهو از سال 94 به عنوان باشگاه فرهنگی ورزشی تأسیس شده است.

 

وی سطح مسابقات لیگ برتر استان را متوسط ارزیابی کرد و افزود: بالا بودن سطح آمادگی تیم شاهو موجب شده تا به عنوان تیم اول به مرحله نهایی صعود کند.

رشیدی تصریح کرد: پنجره نقل و انتقالات باز شده و نفرات جدیدی به کادر فنی و بازیکنان اضافه شده است.، برنامه‌های آماده سازی ازجمله برگزاری اردوهای مختلف و برگزاری بازی‌های دوستانه نیز برای آمادگی هرچه بیشتر تیم بصورت منظم در دستور کار قرار دارد.

وی اضافه کرد: تمامی این تلاش‌ها برای آن است تا عقبه فوتبال مهاباد را از طریق شاهو احیا کنیم.

مدیر باشگاه تیم شاهو در ادامه با بیان اینکه این تیم دارای ساختاری باشگاهی و منسجم است، اظهار کرد: از مسوولان انتظار کارهای آنچنانی نداریم و تنها می‌خواهیم که ما را حمایت کند.

وی در پایان ضمن تقدیر از هیات فوتبال شهرستان مهاباد برای حمایت این تیم، افزود: عدم پوشش رسانه‌ای موفقیت‌ها و دیدارهای این تیم از دیگر مسائلی است که آنگونه که لازم است بازتاب داده نشده و با توجه به تعدد رسانه‌های قدرتمند و پرنفوذ شهرستان انتظاری معقول است.

شورش تینا مربی تیم شاهو نیز در گفتگو با هاژه اظهار کرد: درحال حاضر تیم‌های باشگاه شاهو در 4 رده سنی در مسابقات حضور دارند.

 

وی افزود: یک از نمایندگان این تیم که در لیگ برتر استان حضور دارد، صمد صمدی، اسماعیل برنا، جلال جمادی از بازیکنان توانمند شهرستان را جذب کرده است.

تینا تصریح کرد: تیم از هر نظر آماده است و یک هفته زودتر از پایان مسابقات صعود خود را مسجل کرده و به موفقیت در مرحله نهایی لیگ برتر استان نیز خوشبین هستیم.

صمد صمدی کاپیتان تیم شاهو مهاباد نیز در گفتگویی با خبرنگار هاژه اظهار کرد: این تیم در اولین سال حضور خود در مسابقات پرقدرت و منسجم حضور یافته  است.

 

وی افزود: تیم داری در شرایط فعلی کار بسیار سختی است و حمایت ویژه مسوولان را می طلبد.

صمدی تصریح کرد: مشکلات زیادی از نظر امکانات داریم، اما بدلیل منسجم بودن و داشتن برنامه تا الان موفق ظاهر شده‌ایم.

وی اضافه کرد: دغدغه و مشکلاتی بدلیل رفت و برگشت بودن بازی‌ها داریم و این امر هزینه‌ها را افزایش می‌دهد.

کاپیتان تیم شاهو در ادامه اظهار کرد: در صورت قهرمانی و صعود به لیگ دسته سوم کشور هزینه‌ها دوباره افزایش می‌یابد و انتظار داریم مسوولان شهرستان نگاه ویژه‌ای به تیم داشته باشند، چراکه هزینه تیم‌داری در لیگ دسته سوم کشور پر هزینه است.

وی افزود: به عنوان کاپیتان تیم و شخصی با تجربه در عرصه فوتبال شهرستان، به موفقیت تیم شاهو بسیار خوشبینم و نسلی که امروز پا به میدان گذاشته پتانسل خوبی دارد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد