تاريخ: ۱۴۰۰ جمعه ۵ شهريور ساعت ۱۶:۳۸ بازدید: 603      نظرات: 0      کد مطلب: 16468

سفر یک روزه استاندر آذربایجان غربی به مهاباد به روایت تصویر


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، استاندار آذربایجان غربی به منظور افتتاح پروژه‌های هفته دولت در سفری یک روزه به مهاباد سفر کرد.

در این سفر مدیرکل راه و شهرسازی، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی بهمراه جلال محمودزاده، نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، عارف خدرلو فرماندار مهاباد و جمعی از مسوولان شهرستانی و استانی، محمد مهدی شهریاری را همراهی می‌کردند.

اولین برنامه استاندار آذربایجان غربی در مهاباد افتتاح پنج هزار و نهصدمین واحد مقاوم سازی شده روستایی شهرستان مهاباد در روستای قم قلعه مهاباد بود.

دومین برنامه سفر شهریاری به مهاباد، افتتاح پروژه گازرسانی روستای ترشکان به نیابت از 4 پروژه‌های گازرسانی این شهرستان در هفه دولت بود.

محمدمهدی شهریاری در روستای ترشکان از منزل یکی از مددجویان بهزیستی مهاباد بازدید کرد و قول داد پیگیری توانمندسازی این مددجوی بی بضاعت را در دستور کار جدی قرار دهد.

آخرین برنامه استاندار آذربایجان غربی در سفر به مهاباد، بازدید از کریدور بزرگراهی شمالغرب کشور بود تا با بررسی پیشرفت فیزیکی پروژه، در جریان آخرین وضعیت آن قرار گیرد.


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد