تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۱۱ دي ساعت ۱۸:۴۳ بازدید: 526      نظرات: 3      کد مطلب: 2632

2 تُن پیش ساز شیشه در بانه کشف و ضبط شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی بانه گفت: ماموران نیروی انتظامی بانه موفق به کشف و ضبط 2 تُن مواد پیش ساز شیشه شدند.

سرهنگ فرزاد کریمی روز شنبه گفت: در راستای اجرای طرح امنیت اجتماعی مبارزه با مواد مخدر ماموران نیروی انتظامی بانه حین بازرسی خودرهای عبوری در مسیر جاده بانه - سردشت این میزان مواد پیش ساز شیشه را از یک خودروی کامیونت کشف و ضبط کردند.


او افزود: با بررسی های انجام شده مشخص شد این مواد پیش ساز شیشه از تهران به مقصد سردشت بارگیری شده بود که توسط ماموران نیروی انتظامی بانه کشف و ضبط شد.


وی اظهار کرد: این محموله هر چند به طور ماهرانه و در قالب کود شیمیایی جاسازی شده بود اما در برابر چشمان تیز بین نیروی انتظامی پنهان نماند و با وجود پیمودن مسافت زیاد در ایستگاه بازرسی بانه خودرو متوقف و این محموله کشف شد.


سرهنگ کریمی ادامه داد: مبارزه با مواد مخدر بویژه پیش سازهای صنعتی، یکی از مهمترین خواسته ها و مطالبات مردم و همچنین خط قرمز پلیس است.


وی افزود:نیروی انتظامی بانه با تمام توان خود با ورود، عرضه، ساخت و تولید خُرد و کلان این بلای خانمان سوز قاطعانه برخورد انتظامی و قضایی می کند.


وی از مردم درخواست کرد با مشاهده هر گونه موارد مشکوک از طریق سامانه 110 پلیس را در جریان قرار دهند.

منبع: ایرنا
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ن ا ۱۳۹۵/۱۰/۱۱
زۆر جێی داخە شارە جوانەکانی سەردەشت و بانە لە لایەن تاقمێک نا ئینسان بۆتە مەڵبەندی ماددە بێهۆشکەرەکان و هەر ئەوەش پووڵ و پارەی گڵاوی وە دەست ئەوانە خستووە کە بوونە مایەی فەساد لە ناو کوردستاندا.هیوادارم گەلی کورد ئەو کەسانە لە قاو دەن و کۆمەڵی کوردەواری لە ئاکاری خراپ پاک کەنەوە.
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۱۰/۱۱
10000 بار اعدام
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۵/۱۰/۱۱
اعدام برای عاملین عبرت برای سایرین...

نظر خود را براي ما ارسال كنيد