تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۴ مرداد ساعت ۲۲:۵۵ بازدید: 1169      نظرات: 0      کد مطلب: 16387

کشف ۵ قبضه سلاح شکاری در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی مهاباد از کشف ۵ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز و دستگیری ۵ نفر در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ محمد توحیدی، در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز، طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز با هدف پاکسازی مناطق آلوده در شهرستان مهاباد به مرحله‌ اجرا درآمد.
وی افزود: ماموران این انتظامی در اجرای این طرح و با اشراف اطلاعاتی در سطح شهرستان، ۵ نفر از دارندگان سلاح غیرمجاز را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی طی عملیاتی ضربتی آن‌ها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
این مقام انتظامی اضافه کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۵ قبضه سلاح شکاری غیر مجاز نیز کشف شد.
فرمانده انتظامی مهاباد با بیان اینکه متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، خاطرنشان کرد: به منظور حفظ امنیت و آرامش شهروندان طرح‌های پاکسازی و برخورد با دارندگان سلاح‌های غیرمجاز در نوبت‌های متعدد با تمام توان اجرا خواهد شد، لذا شهروندان در صورت مشاهده و برخورد با هر گونه بی نظمی و اخلال در نظم عمومی توسط افراد متخلف و قانون شکن، از طریق تلفن ۱۱۰ مراتب را به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری آن‌ها اقدام شود.
عکس تزئینی است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد