تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ساعت ۲۱:۱۹ بازدید: 3332      نظرات: 0      کد مطلب: 16126

کشف ماشین سرقتی هدیه نیروی انتظامی به معلم مهابادی


به گزارش پایگاه خبی - تحلیلی هاژه، خودروی معلم مهابادی که در روز معلم به سرقت رفته بود، با تلاش شبانه روزی نیروهای انتظامی این شهرستان در کمتر از ۷۲ ساعت کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظام یشهرستان مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: به دنبال گزارش یک معلم دلسوز مبنی بر سرقت یک دستگاه خودروی پراید شخصی در روز معلم مراتب در دستور کار ویژه فرماندهی انتظامی قرار گرفت.
سرهنگ محمد توحیدی اضافه کرد: پس از انجام یک سری عملیات پلیسی خودروی سرقتی در یکی از محل های سطح شهر که رها شده بود، شناسایی و کشف شد.
وی با بیان اینکه هنگام سرقت سوویچ خودرو در داخل آن جا مانده بود، اظهار داشت: سارق پس از سرقت اشیای داخل ماشین آن را در یکی از محلات سطح شهر رها کرده بود که با تلاش ماموران پیدا شد.
سرهنگ توحیدی اضافه کرد: کشف خودرو این معلم مهابادی به مناسبت روز معلم طی چند روز گذشته به صورت ویژه در دستور کار انتظامی مهاباد قرار گرفته که در نهایت با همکاری عوامل پلیس آگاهی در کمتر از ۷۲ ساعت کشف و تحویل مالباخته داده شد. سارق شناسایی که تلاش برای دستگیری متهم در دست اقدام و نتیجه متعاقباً اعلام خواهد شد. 
فرمانده انتظامی مهاباد ضمن تبریک دوباره روز معلم گفت: شهروندان نسبت به رعایت نکات ایمنی و عوامل پیشگیرانه از سرقت های احتمالی را به صورت جدی انجام دهند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد