تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۸ دي ساعت ۱۵:۲ بازدید: 2471      نظرات: 0      کد مطلب: 2602

باشگاه شهرداری ارومیه "سعید معروف" را به خیانت متهم کرد!

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه «سعید معروف» بازیکن سابق این تیم و کاپیتان تیم ملی والیبال ایران را به «خیانت در امانت» متهم کرد و گفت: روند رسیدگی به این پرونده در محاکم قضایی در حال رسیدگی است.


به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر والیبال در باشگاه شهرداری ارومیه بازی می کرد و در حال حاضر در باشگاه پیکان تهران بازی می کند.
«احد یوسفی» گفت: باشگاه فرهنگی ورزش شهرداری ارومیه یک فقره چک به مبلغ 16 میلیارد ریال بابت کل رقم قرارداد فصل گذشته سعید معروف، به وی به صورت امانت داده بود و در پایان فصل نیز مبلغ قابل توجهی بابت بخشی از رقم قرارداد به وی پرداخت شده است.
وی افزود: سعید معروف با وجود دریافت بخش قابل توجهی از مبلغ قرارداد خود، چک مزبور را به شخص ثالثی واگذار کرده و او نیز با مراجعه به بانک درخواست صدور گواهی عدم پرداخت را کرده است.
مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه گفت: باشگاه در پایان فصل گذشته مجموعا 10 میلیارد ریال به صورت نقد به سعید معروف پرداخت کرده است و اکنون فقط مبلغ شش میلیارد ریال به این بازیکن بدهی داریم.
یوسفی بیان کرد: با وجود مذاکرات فراوان سعید معروف معامله پایاپای در قبال شش میلیارد بدهی باشگاه را نپذیرفت و با واگذاری چک به شخص ثالث، از باشگاه شهرداری ارومیه شکایت کرده و دادخواست کل مبلغ چک را به دادگاه تحویل داده است.
وی افزود: باشگاه مستندات پرداحت 10 میلیارد ریال را به دادگاه ارائه داده است و پرونده در دادگاه در حال رسیدگی است و ما همچنان منتظر رای نهایی دادگاه هستیم.
مدیر عامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: در حال حاضر باشگاه مبلغ 18 میلیارد ریال از بابت سال های 92 تا 95 به فدراسیون والیبال بدهکار است که از این میزان بدهی، چهار میلیارد ریال پرداخت و مابقی در قالب معامله های پایاپای و یا به صورت نقدی پرداخت خواهد شد.
یوسفی مبلغ کل قرارداد بازیکنان شهرداری ارومیه را در فصل جاری لیگ برتر 85 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: تاکنون 20 درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان خارجی و 40 درصد قرارداد بازیکنان غیربومی پرداخت شده و مبلغ قرارداد بازیکنان بومی نیز به صورت پایاپای پرداخت می شود.
وی ادامه داد: سیاست باشگاه جذب، تربیت و آماده سازی جوانان نخبه برای آینده ورزش است تا بتوانیم ترکیب تیم های لیگ برتری را از بازیکنان بومی بسازیم.
مدیر عامل باشگاه شهرداری ارومیه افزود: درست است در برخی موارد با هیات والیبال استان اختلاف نظر داریم، ولی در مجموع با تعامل و همکاری دوجانبه برای پیشرفت والیبال گام برداشته ایم که ماحصل آن حضور پنج والیبالیست ارومیه ای در ترکیب تیم ملی نوجوانان جهت شرکت در مسابقه های جهانی است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد