تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۱۴ فروردين ساعت ۱۰:۱۰ بازدید: 752      نظرات: 2      کد مطلب: 16042

«16 شهروند شایسته مهاباد در سال 1399 به انتخاب هاژه»

رامین صدیقی 
پایگاه خبری‌تحلیلی هاژه به منظور پاسداشتِ تلاش‌های داوطلبانه شهروندان مهابادی‌ و ارج نهادن به فعاليت‌های تأثيرگذاری‌شان، براساس ضوابط، معیارها و ویژگی‌های تعیین شده از جانب کمیته داوری هاژه ، اقدام به طرح «16 شهروند شایسته مهاباد در سال 1399 به انتخاب هاژه» در حوزه‌های متفاوت کرده است.
 

بیانیه‌ی «16 شهروند شایسته مهاباد در سال 1399 به انتخاب هاژه» را اینجا بخوانید.

 کرونا، این مهمان ناخوانده بازار و کسب و کارها را به تعطیلی کشاند. این وضعیت او را بر آن داشت که اقدام به تهیه‌ی بیش از 3 هزار بسته معیشتی به میزان بیش از 3 میلیارد تومان کند تا بتواند نقشی در حمایت از اقشار آسیب‌پذیر شهرش داشته باشد.

همزمان در این وضعیت و با توجه به کمبود تجهیزات درمانی و پزشکی در شهرستان مهاباد و منطقه، اقدام به تهیه‌ی بیش از 4 میلیارد تومان کالای پزشکی می‌نماید و آن را به بیمارستان امام خمینی مهاباد اهدا می‌کند تا در بخش پزشکی و سلامت نیز از تلاشگران عرصه سلامت و شهروندان مبتلا به کرونا حمایت کند.

 این خیّر در سال‌های گذشته نیز، اقدام به ساخت مدرسه‌ای موسوم به مدرسه سبز در خیابان وفایی مهاباد کرده است. این مدرسه با تامین اعتباری بیش از 25 میلیارد تومان در حال ساخت است که نمونه‌ی آن از لحاظ استاندارهای جهانی و مصالح استفاده شده در احداث مرکز آموزشی در کشور بی‌نظیر است.

رامین صدیقی که حاضر نمی‌شد هویتش فاش شود، وفایش به شهر و شهروندان و دغدغه‌‌ی صیانت از سلامت و ایجاد فضای بهتر آموزشی برای دانش‌آموزان این شهر باعث شد تا جمعی از اعضای معتمدین شهر و روحانیون به منظور تقدیر و تشکر با وی دیدار کنند و وی را اقناع و راضی به افشای هویتش کنند.

حاج رامین صدیقی، خیر مهابادی در چهارم اسفندماه 1351 در محله‌ی وفایی مهاباد به دنیا آمد.
 
 


ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

رمضانی ۱۴۰۰/۱/۱۴
خدا حفظت کنه مرد بزرگ و برجسته مهابادی انشاالله همیشه سلامت وکامروا باشی در زندگی...به قولی کوردی رحمت له دایک و بابت بو شیره کوره ی👏👏👏👏🌹🌹
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۴۰۰/۱/۱۴
بهترین وشایسته ترین گزینه

نظر خود را براي ما ارسال كنيد